Мобильное приложение
перейти перейти
Аналитические обзоры

Добро пожаловать в Пресс-центр ПУМБ! В этом разделе Вы можете ознакомиться с последними новостями банка и аналитическими материалами о финансовом рынке.

Представители СМИ могут получить комментарии руководства и экспертов банка по продуктам и услугам ПУМБ, о ситуации на украинском финансовом рынке, связавшись с сотрудниками Пресс-службы.

Огляд фінансових ринків 24.10.2022
26 октября 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

На світових фінансових ринках минулого тижня спостерігалася різноспрямована динаміка, при цьому провідні фондові індекси завершили тиждень суттєвим зростанням. Головним фактором зростання стали публікації окремих керівників ФРС, які дали зрозуміти, що хотіли б уповільнити зростання ставки незабаром і повністю зупинитися наступного року, щоб мати можливість оцінити наслідки вже зроблених кроків для економіки та уникнути ризику провокування непотрібного спаду в економіці. Інвестори розцінили це як сигнал, що Федрезерв готує послаблення. Водночас ринки стурбовані ймовірністю погіршення стану світової економіки на тлі агресивних дій найбільших центробанків зі стримування інфляції. Негативом для ринків також є нестабільна політична ситуація у Великій Британії.

Тим часом, в Україні НБУ зберіг облікову ставку на рівні 25,0%. Курсова стабільність, підтримана цим рівнем облікової ставки та додатковими заходами НБУ, і надалі сприятиме збереженню керованості інфляційних процесів.

Огляд фінансових ринків 24.10.2022

 

Подписаться на рассылку

Дальше
Пожалуйста, заполните это поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Обратная связь