Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 24.10.2022
26 жовтня 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

На світових фінансових ринках минулого тижня спостерігалася різноспрямована динаміка, при цьому провідні фондові індекси завершили тиждень суттєвим зростанням. Головним фактором зростання стали публікації окремих керівників ФРС, які дали зрозуміти, що хотіли б уповільнити зростання ставки незабаром і повністю зупинитися наступного року, щоб мати можливість оцінити наслідки вже зроблених кроків для економіки та уникнути ризику провокування непотрібного спаду в економіці. Інвестори розцінили це як сигнал, що Федрезерв готує послаблення. Водночас ринки стурбовані ймовірністю погіршення стану світової економіки на тлі агресивних дій найбільших центробанків зі стримування інфляції. Негативом для ринків також є нестабільна політична ситуація у Великій Британії.

Тим часом, в Україні НБУ зберіг облікову ставку на рівні 25,0%. Курсова стабільність, підтримана цим рівнем облікової ставки та додатковими заходами НБУ, і надалі сприятиме збереженню керованості інфляційних процесів.

Огляд фінансових ринків 24.10.2022

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок