Мобільний додаток
перейти перейти

Шановні клієнти!

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» (далі - Банк) висловлює Вам свою повагу та просить прийняти до уваги наступну інформацію.

Згідно з вимогами Положення про здійснення банками фінансового моніторингу, затвердженого постановою Правління НБУ від 19.05.2020 № 65, Банком на постійній основі проводиться комплекс ризик-орієнтованих заходів щодо аналізу фінансових операцій своїх клієнтів для попередження залучення Банку до здійснення ризикової діяльності.

Наразі у Банку налаштовані наступні контролі, які працюють в автоматичному режимі:

1. Контроль платежів на Ваш рахунок/з Вашого рахунку на користь/від Вашого контрагента, який має ознаки фіктивності.

У разі виявлення зазначених платежів Вам буде відмовлено у проведенні фінансової операції як такої, що містить ознаки фінансового моніторингу на підставі статті 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/361-IX).

У такому разі Ви отримаєте SMS-повідомлення:

1) Vidmova vidpr:suma <AMOUNT>hrn,doc.< VAR_1 >,data<DATE_PAY>,st.15 ZU 361-IX.Otrimuvach < VAR_3>.Detali https://pumb.ua/cri
2) Vidmova zarah:suma <AMOUNT>hrn,doc.< VAR_1 >,data<DATE_PAY>,st. 15 ZU 361-IX.Platnik < VAR_2>.Detali https://pumb.ua/cri 
 

2. Контроль платежів з Вашого рахунку/на Ваш рахунок, які потребують підвищеної уваги.

Такі платежі потребують з боку Банку додаткового вивчення. При необхідності Ви отримаєте від Банку запит документів/інформації, які стали підставою для списання/зарахування коштів.

Операція буде проведена після аналізу Банком наданих Вами документів/інформації та спростування виявлених критеріїв ризику. 

У випадку виникнення будь-яких питань для уникнення протиправних дій, просимо, звертатись до операційного менеджера, що супроводжує операції по Ваших рахунках.

Дякуємо за розуміння та сподіваємось на подальшу співпрацю.

З повагою,

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО

«ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК»

Витяг із ст. 15 Закону:

« …. Суб’єкт первинного фінансового моніторингу має право відмовитися від проведення підозрілої фінансової операції.…».

arrow

Зворотний зв'язок