Мобільний додаток
перейти перейти

Перший Український Міжнародний Банк у 2020 році у зв’язку з пандемією COVID-19 був змушений призупинити волонтерські проєкти, які вимагали збору співробітників у групи – екологічні толоки, день донора тощо.

Банк сконцентрувався на корпоративних онлайн-проєктах. Так, у 2020 році у банку був створений Біговий клуб. Його мета – не тільки фізичний розвиток співробітників, формування культури здорового способу життя, але й допомога дітям, які стикнулись з важкою хворобою. Всі тренування учасників команди ПУМБ фіксуються у додатку Strava, підсумовуються та оплачуються. Співробітники тренуються у всіх куточках України. Банк сплачує кошти за одне тренування – пробіжку від 3 км. Поступово сума накопичується. Навіть пандемія не стала на заваді існування клубу – на кінець року наші 145 бігунів провели 4,6 тис. тренувань. Це понад 42 тисяч кілометрів зміцненого здоров’я та 100 тисяч зібраних гривень на закупівлю ліків для онкохворих дітей. ПУМБ перерахував ці кошти у Фонд підтримки онкохворих дітей «Таблеточки».

До Дня Святого Миколая співробітники банку могли відвідати чарівну «Крамницю дарунків на здоров’я» Фонду «Таблеточки» та придбали найважливіші для хворих дітей подарунки: ліки, витратні матеріали, консультації психолога тощо. 164 волонтери зібрали за кілька днів понад 22,5 тис. грн. Це допомога на закупівлю ліків для онкохворих дітей 19 онковідділень по Україні, якими опікуються «Таблеточки».

У 2020 році ПУМБ розпочав співпрацю з Pro Bono Club Ukraine. 7 волонтерів провели 13 зустрічей-консультацій для 52 слухачів - представників громадських організацій. Говорили про кібербезпеку, сервіс-дизайн, піар, фінансову грамотність тощо.

1 грудня у Всеукраїнський день добрих справ наші колеги провели збір коштів на закупівлю засобів індивідуального захисту для лікарів, які працюють з пацієнтами, хворими на ковід. В акції #ЩедрийВівторок взяли участь більш ніж 1500 пумбівців. Зібрали більш 152 тис. грн для 8 лікарень, придбали 235 л антисептику, 1 234 респіраторів, 500 щитків та 500 пар рукавичок, 37 пульсоксиметрів, 16 тонометрів та 14 електронних градусників.

До речі, це була вже друга хвиля допомоги лікарям та лікарням. Навесні команда банку провела благодійну акцію серед співробітників «Підтримай медика – врятуй життя». 3000 волонтерів ПУМБ всього за тиждень зібрали більш ніж 560 тис. грн, за які придбали понад 800 респіраторів, 1,2 тис. захисних комбінезонів та 100 окулярів. Все це було направлено у 11 опорних лікарень у різних містах.

Правління банку надає підтримку волонтерським ініціативам працівників шляхом фінансування організаційних заходів для їх реалізації: надання приміщень, транспортування працівників, придбання допоміжних матеріалів тощо. Інвестиції банку в підтримку волонтерських проектів в 2020 р. склали понад 346 тис. грн.

arrow

Зворотний зв'язок