Мобільний додаток
перейти перейти
  • Приватним клієнтам
  • Для бізнесу
  • Персона
  • Банк сьогодні
Приватним клієнтам
Для бізнесу
Персона
Банк сьогодні
Корпоративне волонтерство

Перший Український Міжнародний Банк активно розвиває корпоративне волонтерство. Наші співробітники беруть участь в екологічних та соціальних ініціативах. 

Перший Український Міжнародний Банк активно розвиває корпоративне волонтерство. Наші співробітники беруть участь в екологічних та соціальних ініціативах.

Восени банк традиційно реалізовував екологічну ініціативу – облагороджував, прибирав та озеленював території, де веде свій бізнес. Осінні толоки пройшли в 14 містах: Києві, Нікополі, Дніпрорудному, Кам’янському, Львові, Запоріжжі, Енергодарі, Маріуполі, Харкові, Дніпрі, Кропивницькому, Кривому Розі, Новомосковську, Олешках. Всього 319 пумбівців зібрали 3992 кг сміття, висадили 3175 дерев та кущів.

 

 

200 волонтерів ПУМБ взяли участь у наймасштабнішому спортивно-благодійному проекті України – «Пробігу під каштанами». 26 травня 2019 заради порятунку маленьких сердець команда ПУМБ пробігла центральними вулицями столиці. Ві зібрані в рамках проекту кошти передані в Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МЗ України.

21 вересня в Одесі відбувся Другий благодійний забіг за ініціативою Міжнародного БФ «Промінчики Щастя». Команда ПУМБ з 12 волонтерів взяла участь у забігу, мета якого була зібрати кошти на купівлю медобладнання – сучасного інфузомата в Одеську обласну клінічну дитячу лікарню.

П’ятий рік поспіль ПУМБ взяв участь у Дні донора. Кров здавали у 8 містах: Києві, Харкові, Маріуполі, Одесі, Рівно, Запоріжжі, Дніпрі та Чернівцях. Всього 149 пумбівців здали 67 літрів крові. Одна порція 450 мл рятує три життя. Кров в першу чергу направлялась в дитячі відділення онкоцентрів та дитячі лікарні. Команда банка допомогла більш ніж 445 дітям.

Четвертий рік поспіль ПУМБ бере участь акції Lots of Socks. 21 березня наші колеги висловили підтримку людям з синдромом Дауна. Акція пройшла у 6 київських офісах ПУМБ. Близько 800 волонтерів ПУМБ зібрали та передали у БФ «Даун Синдром» фінансову допомогу, більше 53 тис. грн. ПУМБ увійшов до ТОП-3 компаній, які зібрали найбільшу кількість коштів. Вони пішли на діяльність Центра раннього розвитку та реалізації програм з розвитку дітей з синдромом Дауна – логопедичний розвиток, психологічна підтримка та розвиток, загальна корекція розвитку (заняття з корекційним педагогом), фізичний розвиток (заняття з кінезіотерапевтом) дітей з синдромом Дауна.

3 грудня у Всеукраїнський день добрих справ наші колеги провели книжкові ярмарки та зібрали кошти. В акції #ЩедрийВівторок взяли участь більш ніж 1500 пумбівців. Залучились всі підрозділи та відділення у Києві та регіонах. Команда банка зібрала більше 153 тис. грн. Всі кошти перераховані в БФ «Таблеточки», який щомісячно опікується більш ніж 400 онкохворими дітьми та сім’ями.

Правління банку надає підтримку волонтерським ініціативам працівників шляхом фінансування організаційних заходів для їх реалізації: надання приміщень, транспортування працівників, придбання допоміжних матеріалів тощо. Інвестиції банку в волонтерські проекти у 2019 р склали понад 201,8 тис. грн.

 

 

Зворотний зв'язок