Мобільний додаток
перейти перейти
  • Приватним клієнтам
  • Для бізнесу
  • Персона
  • Банк сьогодні
Приватним клієнтам
Для бізнесу
Персона
Банк сьогодні
Працюємо для вас
Корпоративне волонтерство

Перший Український Міжнародний Банк активно розвиває корпоративне волонтерство. Наші співробітники беруть участь в екологічних та соціальних ініціативах. 

У квітні та жовтні співробітники ПУМБ виходять на екологічні толоки «Ми – за чисті міста!». Вони роблять життя своїх міст кращим, прибирають від сміття парки, сквери, дитячі майданчики.

У травні, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, співробітники ПУМБ разом з сім'ями беруть участь у благодійному «Пробігу під каштанами», який проходить центральними вулицями Києва. «ПУМБ Спорт» – одна з найчисельніших команд забігу. Всі зібрані в рамках проекту кошти передаються у Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Восени футбольна команда ПУМБ бере участь у благодійному турнірі з міні-футболу «Кубок надії», організованому клубом «Football For All» і благодійним фондом допомоги онкохворим дітям «Краб». Турнір допомагає зібрати кошти для придбання необхідного обладнання у відділення дитячої онкології Національного інституту раку.

ПУМБ уже протягом семи років підтримує вихованців дитячих будинків. У травні та грудні банк проводить благодійні акції зі збору речей першої необхідності і грошових пожертвувань для вихованців спеціалізованих дитячих установ у різних регіонах України. У 2016 році банк надав допомогу 16 дитбудинкам. У 2017 році банк, крім традиційної допомоги, також запропонував вихованцям підшефних дитбудинків розвиваючі програми та майстер-класи.

Уже три роки поспіль ПУМБ бере участь у Дні донора. У 2016 році День Донора пройшов у Київському центрі крові. Зібрана кров була передана маленьким пацієнтам дитячого відділення Київського міського клінічного онкологічного центру. У 2017 році кров для онкохворих дітей здали співробітники у Києві, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі, Львові та Маріуполі.

З 2016 року ПУМБ приєднався до акції Lots of Socks. 21 березня співробітники банку висловлюють підтримку людям з синдромом Дауна, беруть участь у флешмобі з кольоровими шкарпетками і збирають фінансову допомогу для діяльності Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром». Вона фінансує роботу Центру раннього розвитку та реалізації програм із розвитку дітей зі синдромом Дауна. 

Інвестиції банку в соціальні проекти у 2016 р склали понад 179 тис. грн.

Зворотний зв'язок