Мобільний додаток
перейти перейти
  • Приватним клієнтам
  • Для бізнесу
  • Персона
  • Банк сьогодні
Приватним клієнтам
Для бізнесу
Персона
Банк сьогодні
Працюємо для вас
Пошук по сайту
Клієнти про нас

Висловлюю особливу подяку Заваліхатько Оксані за чудове обслуговування, людське і чуйне ставлення, увагу і коректність. Щира подяка і від усіх клієнтів банку «Фінанси і Кредит» Жовтоводського відділення, які обслуговувалися в Оксани в відділенні №4 ПУМБ в м. Кривий Ріг. Оксану вже все знають в м. Жовті Води як найкращого оператора ПУМБ.

12.01.2016

м. Кривий Ріг, приватний клієнт, Валентина

Дуже вдячна співробітникам відділення №1 м. Харкова за прекрасне обслуговування клієнтів банку. Я, колишня клієнтка банку «Фінанси і Кредит», отримала належну мені суму виплат по Фонду гарантування вкладів. Дуже вдячна начальнику відділення Афанасьєвої Вікторії і провідному спеціалісту Поповій Ользі за інтелігентність, культуру, високий професіоналізм та за безпеку, конфіденційність клієнта. Я вважаю, що керівництво ПУМБ знаходить справжніх професіоналів у банківській сфері.

13.01.2016

м. Харків, приватний клієнт, Елла

Дякую Олесі Швець, яка дуже уважно, чуйно, швидко і професійно виконує свої обов'язки. Співробітник — такий, як потрібно! Величезна подяка самому банку, який швидко дає дозвіл на кредит, не мучить клієнтів. Спасибі і касиру Одеського відділення №8 Чоботар Аллі.

20.01.2016

м. Одеса, приватний клієнт, Юлія

 

Зворотний зв'язок