Мобільний додаток
перейти перейти
  • Приватним клієнтам
  • Для бізнесу
  • Персона
  • Банк сьогодні
Приватним клієнтам
Для бізнесу
Персона
Банк сьогодні

ПУМБ – відповідальний роботодавець. За 2019 рік ПУМБ надав нові робочі місця 2756 українцям. На кінець 2019 року в банку працювали 7485 осіб.. Серед співробітників банку – економісти й фінансисти, люди інтелектуальних і творчих професій, що працюють в офісах, відділеннях, точках продажів. Співробітники – головний актив банку, запорука сталого розвитку фінансової установи.

ПУМБ дотримується високих стандартів у галузі забезпечення гідних і безпечних умов праці для співробітників, розвитку їх професійних якостей. Перший Український здійснює свою діяльність, дотримуючись принципів сумлінних трудових практик та поваги прав людини.

У банку діє Колективний договір, який гарантує захист прав і інтересів кожного співробітника ПУМБ. Всі мають рівні права і можливості незалежно від статі, раси, віку, місця проживання, релігії та політичних переконань. 

На кінець 2019 року в банку працювали 5498 жінок та 2120 чоловіків. У ПУМБ керівників-жінок – 445 (56%), керівників-чоловіків – 343 (44%). В топ-менеджменті банку – 35 чоловіків (62%), 21 жінка (38%). У Правлінні банку – 9 осіб, з них 2 жінки (22%).

З інвалідністю в ПУМБ працює 326 осіб, в декретах знаходиться 905 співробітників. Молодих людей до 35 років у банку 3719, старших 35 років в ПУМБ працює 3313 осіб. Банк взяв у 2019 році на роботу 821 молодого спеціаліста, які на момент працевлаштування ще не мали трудового стажу.

У банку діє програма страхування співробітників, відповідно до якої у 2019 році за програмою добровільного медичного страхування були застраховані 2980 співробітників (27%), страхуванням від нещасного випадку забезпечені 400 колег.

У 2019 році ПУМБ традиційно інвестував у створення безпечних, здорових і комфортних умов праці. Для співробітників закуповується очищена питна вода, в кімнатах прийому їжі встановлені фільтри для очищення води. Для профілактики застудних захворювань, надання першої медичної допомоги закуповуються і видаються медичні препарати для всіх структурних підрозділів банку, забезпечується аптечками автотранспорт банку.

Водії та водії-інкасатори проходили щоденний передрейсовий медогляд, а автомобілі щоденний технічний догляд перед виїздом у рейс. Необхідні категорії співробітників забезпечуються засобами індивідуального захисту, проходять інструктажі та навчання.

За 2019 рік інвестиції ПУМБ в охорону праці та безпеку співробітників склали понад 7,1 млн грн.

У 2019 році 5865 співробітникам банку була переглянута заробітна плата. Перегляд зарплати враховував особисту ефективність та результативність кожного співробітника, а також ринковий рівень зарплат. Розмір заробітної плати по банку за рік в середньому зріс на 15%.

У 2019 році в ПУМБ діяли більше 40 систем мотивації, що передбачають виплату бонусів за результатами роботи співробітникам різних вертикалей.

У Першому Українському затверджені та діють програми кар'єрного розвитку для різних категорій персоналу. За 2019 рік у посаді підвищили 2359 осіб.

Співробітникам ПУМБ надаються всі види відпусток згідно діючого трудового законодавства. На період будь-якої відпустки за співробітником зберігається його посада та заробітна платня.

Розвиток персоналу – один з головних стратегічних напрямків банку. У 2019 році фахівці підрозділів навчання ПУМБ продовжували використовувати різноманітні інструменти для навчання колег – тренінги та семінари, курси та тести, мікронавчання у вигляді коміксів, інфорграфіки, схем, бізнес-ігри та онлайн-платформи.

Біля 600 співробітників побували на 500 зовнішніх семінарах, тренінгах та конференціях. Минулого року активно використовувалась платформа дистанційного навчання, через яку пройшли навчання 7500 колег.

Вперше у банку в 2019 році роздрібний бізнес почав використовувати відеоуроки та публікувати їх на Workplace. У відеоуроках тренери розповідають, як працювати в програмах, діляться основними лайфхаками, анонсують новий функціонал.

533 керівника різних підрозділів банку вдосконалювали свої управлінські компетенції на 49 тренінгах Програми розвитку керівників «Школа менеджменту», яка в 2019 році налічувала вже 7 модулів. Керівники поглиблювали свої знання в області базових функцій менеджменту, результативного управління змінами та проектами, мотивації себе та підлеглих, надання зворотного зв'язку, попередження вигорання. Також для керівників банку різних рівнів проведено декілька внутрішніх конференцій і 4 відкритих тренінга із залученням відомих українських та міжнародних спікерів

В 2019 стартувала Програма обміну знаннями між співробітниками «Knowledge sharing», в якій внутрішні експерти ділилися своїми знаннями. Програма дозволяє оперативно реагувати на потреби співробітників банку в знаннях, дає внутрішнім експертам можливість реалізувати себе в якості тренерів, отримати визнання і вдячність колег. Проведено майстер-класи по роботі в Excel, організації прийому платежів, тренінги з сервіс-дизайну.

У банку продовжує ефективно працювати Інститут внутрішнього тренерства. У 2019 він налічував 34 внутрішніх тренерів роздрібного та корпоративного бізнесів, які активно проводили навчання в різних регіонах України.

В рамках проекту Happy Office пройшли лекції «Культурного проекту»: на 9 лекціях поговорили про фешн-фотографії та мистецтво розуміння кіно. У 2019 році відбулися 10 екскурсій, в яких взяли участь 576 співробітників банку. Також у всіх регіональних центрах проводилися заняття з йоги. Проходили інтелектуальні батли для команд співробітників у Києві. Всього відбулося 5 ігор, в яких змагалися 8-10 команд.

Інвестиції ПУМБ у розвиток і навчання співробітників у 2019 році склали більше 29 млн грн. У 2019 році 5600 співробітників відвідали 1300 навчальних заходів і навчалися на 550 навчальних програмах, це понад 75% всього персоналу. Проведено більше 800 внутрішніх тренінгів, на яких побували біля 5000 співробітників банку.

ПУМБ як роботодавець створює простір для розвитку та можливості для співробітників різних напрямків та рівнів посад. Кар'єрний сайт ПУМБ – майданчик для комунікації з кандидатами на різні вакансії. Банк піклується про своїх співробітників, регулярно переглядає заробітні плати, пропонує внутрішнє та зовнішнє навчання. У банку проводиться конкурс на «Найкращого співробітника року», переможці якого щорічно відправляються в захоплюючу подорож за кордон. У 2019 році колеги відвідали Лісабон. Програма «Найкращий співробітник року» розширена від 25 переможців до 70. Також для 18 кращих співробітників з різних вертикалей бізнесу в рамках програми Star Bonus організована подорож до Буковелю.

Для співробітників реалізуються надихаючі та командостворюючі проекти «Клієнт – моє натхнення» та «Футбольний турнір ПУМБ». У 2019 році в турнірі взяли участь 16 команд. 160 учасників зіграли у 40 матчах. Діти співробітників беруть участь у міжкорпоративних змаганнях «Ми – чемпіони».

ПУМБ вивчає досвід співробітників у банку. Показник eNPS, рівень лояльності персоналу, виріс на 12% у порівнянні з 2018 роком. Завдяки регулярним опитуванням банк отримував зворотний зв'язок від співробітників. Працював над вдосконаленням внутрішнього навчання, покращенням умов праці, зниженням навантаження. Інвестиції ПУМБ у мотиваційні та командостворюючі програми та проекти для співробітників склали більше ніж 12,7 млн грн.

 

 

 

 

 

 

Зворотний зв'язок