Мобільний додаток
перейти перейти
  • Приватним клієнтам
  • Для бізнесу
  • Персона
  • Банк сьогодні
Приватним клієнтам
Для бізнесу
Персона
Банк сьогодні
Працюємо для вас

На кінець 2017 року у ПУМБ працювала 7251 особа. Серед співробітників банку – економісти й фінансисти, люди інтелектуальних і творчих професій, що працюють в офісах, відділеннях, точках продажів. Співробітники – головний актив банку, запорука сталого розвитку фінансової установи.

ПУМБ дотримується високих стандартів у галузі забезпечення гідних і безпечних умов праці для співробітників, розвитку їх професійних якостей. Перший Український здійснює свою діяльність, дотримуючись принципів сумлінних трудових практик та поваги прав людини.

У банку діє Колективний договір, який гарантує захист прав і інтересів кожного співробітника ПУМБ. Всі мають рівні права і можливості незалежно від статі, раси, віку, місця проживання, релігії та політичних переконань. У банку працює близько 75% жінок і 25% чоловіків. І якщо в багатьох українських компаніях керівники в основному чоловіки, у ПУМБ керівники-жінки становлять майже 58%. З особливими потребами в нашому банку працює близько 159 осіб. В декретах знаходяться 880 жінок. І хоча молодих людей до 35 років в банку більшість, старших 35 років в ПУМБ працює близько 2887 осіб, а від 50 років – більше 540 колег.

У 2017 році ПУМБ традиційно інвестував у підвищення рівня безпеки робочих місць, збереження життя та здоров'я співробітників. Банк проводив лабораторні дослідження робочих місць на наявність шкідливих факторів, попередні і періодичні медичні огляди працівників, фінансував проведення ідентифікації будівель щодо визначення потенційної небезпеки об'єкта, проведення експертизи на відповідність нових відділень, що відкриваються, правилам пожежної безпеки, проведення передрейсового медичного огляду водіїв автотранспорту і багато іншого.

З 2017 р. інвестиції ПУМБ в охорону праці та безпеку співробітників склали близько 4,3 млн грн. 

У 2017 році 82% персоналу банка в середньому на 29% була переглянута заробітна плата. Перегляд зарплати враховував особисту ефективність та результативність кожного співробітника, а також ринковий рівень зарплат.

У ПУМБ затверджено і діє 34 мотиваційні програми. Середня кількість учасників систем мотивації за 12 місяців 2017 року в банку склала 3380 або 59% від середньої чисельності персоналу. 52% персоналу отримали премію.

Також у Першому Українському затверджені та діють 10 програм кар'єрного розвитку для різних категорій персоналу. За 2017 рік 931 співробітник отримав підвищення на посаді.

Розвиток співробітників – один з головних стратегічних напрямків. Банк навчає своїх співробітників дистанційно, на тренінгах, семінарах, майстер-класах та воркшопах. Підвищуючи рівень знань та умінь, наші колеги можуть реалізовувати більш складні проекти і завдання, тим самим посилюючи свої компетенції та розвиваючи банк.

Змінюватися разом з ПУМБ може кожен, потрібно тільки захотіти. Для новачків банк пропонує навчання, що дозволяє швидко адаптуватися і з легкістю виконувати свої нові обов'язки. Бувалим, щоб розкрити свій потенціал, можна разом з керівником підібрати навчальні програми та проекти, що надихнуть.

Для прихильників новітніх технологій у банку реалізується проект IT Drive. Співробітники ДІТ ініціюють і впроваджують ідеї щодо вдосконалення внутрішніх процесів та досвіду клієнтів у користуванні продуктами банку.

Керівники банку проходять навчання у «Школі менеджменту», починаючи від освоєння базових навичок керівника до управління змінами, проектами. В 2017 році Школа складалась з 5 основних модулів та міжмодульних заходів.

Ті співробітники, яким є чим поділитися з іншими, можуть пройти навчання в «Інституті внутрішнього тренерства». Розробити і проводити тренінги для своїх колег.

Лідери банку об'єдналися у «Клуб Лідерів», де черпають нові ідеї та знання, спілкуються і обмінюються досвідом, спільно вирішують бізнес-завдання, проявляють себе та отримують визнання. Уже вийшло 34 «Сніданки лідера» – корисної їжі для допитливого розуму.

Наші лідери зустрічаються не тільки онлайн, але й віч-на-віч. Так, в лютому 2017 року відбулася 2-денна конференція «Ми ПУМБ Можливості». Керівники відділень мережі визначали, які інструменти допоможуть їм бути більш успішними та ефективними. Розроблені ними прикладні рекомендації увійшли до «Путівника успішного керуючого».

А у вересні пройшла масштабна зустріч співробітників роздрібного бізнесу «Ми ПУМБ цінності» у просторі для супергероїв, де разом команда проживала цінності банку.

«Драйвимо бізнес разом» − це майданчик для розвитку управлінської культури, вирішення стратегічних завдань. Він дозволяє різним напрямкам бізнесу та вертикалям збиратися разом, щоб разом вирішувати бізнес-завдання, запропонувати підтримку один одному. Це дає розуміння, що ми всі працюємо на одну мету і разом ми можемо досягати більшого.

Проект Happy Office створений для того, щоб показати, що банк – це більше, ніж просто робота. Це місце, де можна отримувати задоволення і бути щасливим. В 2017 році на 11 захоплюючих екскурсіях побувли 730 співробітників банка з Києва, Одеси, Маріуполя та Харкова. Під час 12-ти майстер-класів створили свої авторські роботи 225 колег. У рамках Культурного проекту 400 прихильників прекрасного почули 10 лекцій.

ПУМБ вірить у потенціал української молоді. У 2016 році стартувала, а в 2017 році успішно продовжилась програма B2B school, спрямована на розвиток фахівців у малому бізнесі. Це 3-місячний курс для випускників ВНЗ або молодих фахівців, який включає у себе тренінги, майстер-класи, вебінари та практику, що проходять під керівництвом досвідченого наставника. У програмі в Києві, Запоріжжі, Одесі, Миколаєві та Херсоні взяли участь 27 стажерів. Після закінчення стажування 9 випускників працевлаштовані в банк на позиції фахівців по роботі з юридичними особами.

Інвестиції ПУМБ у розвиток і навчання співробітників у 2017 році склали 9,7 млн грн. 

Зворотний зв'язок