Мобільний додаток
перейти перейти
  • Приватним клієнтам
  • Для бізнесу
  • Персона
  • Банк сьогодні
Приватним клієнтам
Для бізнесу
Персона
Банк сьогодні
Працюємо для вас

На жовтень 2017 року у ПУМБ працювало майже 7000 осіб. Серед співробітників банку – економісти й фінансисти, люди інтелектуальних і творчих професій, що працюють в офісах, відділеннях, точках продажів. Співробітники – головний актив банку, запорука сталого розвитку фінансової установи.

ПУМБ дотримується високих стандартів у галузі забезпечення гідних і безпечних умов праці для співробітників, розвитку їх професійних якостей. Перший Український здійснює свою діяльність, дотримуючись принципів сумлінних трудових практик та поваги прав людини.

У банку діє Колективний договір, який гарантує захист прав і інтересів кожного співробітника ПУМБ. Всі мають рівні права і можливості незалежно від статі, раси, віку, місця проживання, релігії та політичних переконань. У банку працює близько 76% жінок і 24% чоловіків. І якщо в багатьох українських компаніях керівники в основному чоловіки, у ПУМБ керівники-жінки становлять майже 66%. З особливими потребами в нашому банку працює близько 300 осіб. І хоча молодих людей до 35 років в банку більшість, старших 35 років в ПУМБ працює близько 2000 осіб, а від 50 років – більше 500 колег.

У 2016 році ПУМБ традиційно інвестував у підвищення рівня безпеки робочих місць, збереження життя та здоров'я співробітників. Банк проводив лабораторні дослідження робочих місць на наявність шкідливих факторів, попередні і періодичні медичні огляди працівників, фінансував проведення ідентифікації будівель щодо визначення потенційної небезпеки об'єкта, проведення експертизи на відповідність нових відділень, що відкриваються, правилам пожежної безпеки, проведення передрейсового медичного огляду водіїв автотранспорту і багато іншого.

З 2016 р. інвестиції ПУМБ в охорону праці та безпеку співробітників склали близько 1,3 млн грн. У 2017 році тільки за 1-е півріччя 2017 року – 1,4 млн грн.

У 2016 році працівникам банку були двічі переглянуті заробітні плати. Навесні підвищення оплати праці торкнулося 62,4% співробітників, восени – 82% персоналу, при цьому середнє підвищення склало 15%. Перегляд зарплати враховував особисту ефективність та результативність кожного співробітника, а також ринковий рівень зарплат.

У ПУМБ затверджено і діє 28 мотиваційних програм. Середня кількість учасників систем мотивації за 12 місяців 2016 року в банку склала 2 717 або 62% від чисельності всього персоналу. Протягом 2016 року з метою підвищення ефективності систем мотивації були проведені зміни в 22 з них. Крім того, за рік впроваджено 6 нових систем мотивації для співробітників різних підрозділів.

Також у Першому Українському затверджені та діють 9 програм кар'єрного розвитку для різних категорій персоналу. Ці програми охоплюють 57% співробітників банку. У 2016 році 50% учасників програм кар'єрного розвитку протягом року отримали підвищення у посаді, була переглянута їхня заробітна плата. Всього за 12 місяців переведені на керівні посади 183 співробітники банку, це 53% від загальної кількості призначень на керівні посади.

Розвиток співробітників – один з головних стратегічних напрямків. Банк навчає своїх співробітників дистанційно, на тренінгах, семінарах, майстер-класах та воркшопах. Підвищуючи рівень знань та умінь, наші колеги можуть реалізовувати більш складні проекти і завдання, тим самим посилюючи свої компетенції та розвиваючи банк.

Змінюватися разом з ПУМБ може кожен, потрібно тільки захотіти. Для новачків банк пропонує навчання, що дозволяє швидко адаптуватися і з легкістю виконувати свої нові обов'язки. Бувалим, щоб розкрити свій потенціал, можна разом з керівником підібрати навчальні програми та проекти, що надихнуть.

Для прихильників новітніх технологій у банку реалізується проект IT Drive. Співробітники ДІТ ініціюють і впроваджують ідеї щодо вдосконалення внутрішніх процесів та досвіду клієнтів у користуванні продуктами банку.

Керівники банку проходять навчання у «Школі менеджменту», починаючи від освоєння базових навичок керівника до управління змінами, проектами. Зараз Школа складається з 5 основних модулів та міжмодульних заходів.

Ті співробітники, яким є чим поділитися з іншими, можуть пройти навчання в «Інституті внутрішнього тренерства». Розробити і проводити тренінги для своїх колег.

Лідери банку об'єдналися у «Клуб Лідерів», де черпають нові ідеї та знання, спілкуються і обмінюються досвідом, спільно вирішують бізнес-завдання, проявляють себе та отримують визнання. Уже вийшло 29 «Сніданків лідера» – корисної їжі для допитливого розуму.

Наші лідери зустрічаються не тільки онлайн, але й віч-на-віч. Так, в лютому 2017 року відбулася 2-денна конференція «Ми ПУМБ Можливості». Керівники відділень мережі визначали, які інструменти допоможуть їм бути більш успішними та ефективними. Розроблені ними прикладні рекомендації увійшли до «Путівника успішного керуючого».

«Драйвимо бізнес разом» − це майданчик для розвитку управлінської культури, вирішення стратегічних завдань. Він дозволяє різним напрямкам бізнесу та вертикалям збиратися разом, щоб разом вирішувати бізнес-завдання, запропонувати підтримку один одному. Це дає розуміння, що ми всі працюємо на одну мету і разом ми можемо досягати більшого.

Проект Happy Office створений для того, щоб показати, що банк – це більше, ніж просто робота. Це місце, де можна отримувати задоволення і бути щасливим. На сьогоднішній день на 8 захоплюючих екскурсіях побував 531 наш колега з Києва, Одеси та Харкова. Під час 12-ти майстер-класів створили свої авторські роботи 225 колег. У рамках Культурного проекту 400 прихильників прекрасного почули 10 лекцій.

ПУМБ вірить у потенціал української молоді. У 2016 році стартувала програма B2B school, спрямована на розвиток фахівців у малому бізнесі. Це 3-місячний курс для випускників ВНЗ або молодих фахівців, який включає у себе тренінги, майстер-класи, вебінари та практику, що проходять під керівництвом досвідченого наставника. Також з 2014 року в банку успішно працює стажерська програма роздрібного бізнесу Grow with us. Лише протягом 2016 року у неповну зайнятість були прийняті 62 студенти на позиції фахівців з обслуговування клієнтів та фінансових консультантів.

Інвестиції ПУМБ у розвиток і навчання співробітників у 2016 році склали 5,6 млн грн. А в 2017 тільки за 8 місяців цього року – 7,5 млн. 

Зворотний зв'язок