Мобільний додаток
перейти перейти
  • Приватним клієнтам
  • Для бізнесу
  • Персона
  • Банк сьогодні
Приватним клієнтам
Для бізнесу
Персона
Банк сьогодні
Працюємо для вас
Розвиток бізнес-середовища

ПУМБ – соціальний партнер міст присутності бізнесу. Він створює робочі місця, консультує і кредитує бізнес, створює комфортні умови для обслуговування, розвиває фінансову грамотність населення.

Тільки у 2017 році в регіонах ПУМБ надав нові робочі місця 1014 українцям. Розширюючи свою присутність, наш банк відкриває нові відділення і точки продажів по всій Україні. ПУМБ гарантує співробітникам комфортні та безпечні умови праці, своєчасну офіційну зарплату.

На територіях присутності банку наші експерти надають необхідну консультаційну підтримку представникам малого та середнього бізнесу, підприємцям-початківцям, проводять навчання. Використання кредитних ресурсів ПУМБ дозволяє українським підприємствам розвивати свій бізнес. Підприємці проводять модернізацію виробництва і виходять на європейський ринок, отримують нові довгострокові контракти і розширюють бізнес.

​Перший Український Міжнародний Банк активно реалізує проекти, спрямовані на розвиток бізнес-середовища. Так, восени 2016 року ПУМБ  і агропортал Latifundist Media запустили спільний проект, що розповідає про людей, які пишаються тим, що вирощують хліб. Про трудівників поля, які досягли успіху копіткою працею, українці дізналися в рамках проекту «Хвала рукам, що пахнуть хлібом» на сайті Kurkul.com. У 2017 році вийшов 2-й сезон проекту. На цей раз його героями стали не тільки клієнти ПУМБ, а й ті, хто зі сторінок відомого агросайту захотіли поділитися справою всього свого життя. Українські фермери розповідають про романтику аграрної галузі, свої злети і падіння у веденні сільського господарства, ліричні спогади про те, з чого починався їхній бізнес і, що для них служить натхненням.

Крім того, ПУМБ реалізував спільний проект з Digi Media «Українська мрія», учасниками якого стали корпоративні клієнти банку, представники малого бізнесу. У своїх інтерв'ю на сторінках найбільших інформаційних порталів України Bigmir.net, Liga.net, Gloss.ua клієнти банку поділилися своїми історіями успіху, розповіли про те, що допомогло їх бізнесу залишатися на плаву під час кризи, а також як рішення банку допомагають українському бізнесу.

Двічі на рік, восени і навесні, ПУМБ запрошує ключових клієнтів і партнерів банку на зустріч з цікавими спікерами – організовує майданчик для відкритого обговорення актуальних питань з економіки, бізнесу, технологій.

Малий та середній бізнес – основа розвитку української економіки. ПУМБ бере на себе відповідальність за підтримку підприємців. Банк створює спеціальну екосистему для клієнта, де експерти допомагатимуть формувати бухгалтерську і податкову звітність, вичитувати договори, розбиратися в нюансах імпорту та експорту. На онлайн-платформі Digital ПУМБ  www.digital.pumb.ua у кожного підприємця є свій особистий кабінет, де він робить все, що і у звичайному відділенні. З клієнтом спілкується в онлайн-відділенні персональний менеджер.

За 2016 рік кількість клієнтів малого та середнього бізнесу, які обслуговуються у ПУМБ, зросла більш ніж на 7,7 тисячі, приріст по малому бізнесу склав + 25%, по середньому + 16%. За рік кількість великого корпоративного бізнесу, який обслуговується у ПУМБ, зросла на 311 клієнтів, приріст склав 10%.

ПУМБ приділяє велику увагу освітнім комунікаціям у соціальних мережах. Банк реалізовує програму «ПУМБ – ваш фінансовий гід онлайн», яка включає в себе аспекти управління фінансами, знайомить українців з банківськими продуктами, фінансовими інструментами тощо.

Крім того, банк підвищує фінансову грамотність українців за допомогою мультимедійного проекту «Народний банкір». Це щотижнева телепередача на каналі «Україна». Вона присвячена тому, як швидко, просто і з максимальною вигодою для себе і своєї сім'ї користуватися банком. Всі серії ТВ-проекту можна знайти на каналі YouTube. Також рубрика «Народний банкір» виходить у газеті «Сегодня» і на сайті Segodnya.ua. У відділеннях банку для клієнтів представлений однойменний журнал. Постійна аудиторія мультимедійного проекту «Народний банкір» налічує 4 млн глядачів, 350 тис. читачів, 100 тис. користувачів соцмереж. 

Зворотний зв'язок