Мобільний додаток
перейти перейти
  • Приватним клієнтам
  • Для бізнесу
  • Персона
  • Банк сьогодні
Приватним клієнтам
Для бізнесу
Персона
Банк сьогодні
Працюємо для вас
Розвиток бізнес-середовища

ПУМБ – соціальний партнер міст присутності бізнесу. Він створює робочі місця, консультує і кредитує бізнес, створює комфортні умови для обслуговування, розвиває фінансову грамотність населення.

За 2017 рік ПУМБ надав нові робочі місця 1587 українцям. Розширюючи свою присутність, наш банк відкриває нові відділення і точки продажів по всій Україні. ПУМБ гарантує співробітникам комфортні та безпечні умови праці, своєчасну офіційну зарплату.

На територіях присутності банку наші експерти надають необхідну консультаційну підтримку представникам малого та середнього бізнесу, підприємцям-початківцям, проводять навчання. Використання кредитних ресурсів ПУМБ дозволяє українським підприємствам розвивати свій бізнес. Підприємці проводять модернізацію виробництва і виходять на європейський ринок, отримують нові довгострокові контракти і розширюють бізнес. У 2017 році банк підвищив швидкість прийняття рішень з фінансування бізнесу, скоротився строк до 5-7 днів.

Перший Український Міжнародний Банк активно реалізує проекти, спрямовані на розвиток бізнес-середовища. Так, ПУМБ  і агропортал Latifundist Media продовжили спільний проект, що розповідає про людей, які пишаються тим, що вирощують хліб. З історій та відео про життєвий шлях аграріїв, їх прихід в сільске господарство і безмежну любов до свого ремесла українці дізналися в рамках проекту «Хвала рукам, що пахнуть хлібом» на сайті Kurkul.com. На цей участиками проекту стали не тільки клієнти ПУМБ, а й інші яскраві представники аграрної галузі з різниї регіонів України. Проект переглянули 75 000 українських аграріїв і фермерів.

Крім того, ПУМБ реалізував контент-проект на підтримку малого бізнесу −  «Вирощуємо бізнес разом з ПУМБ». Проект полягав у випуску ряду корисних статей про представників українського бізнесу, аналітичних матеріалів, перекладних статей із зарубіжних джерел, книжкового гайда по фаховій літературі. Проект для малого бізнесу переглянули більше 50 000 чоловік.

Для клієнтів малого бізнесу краще і зручніше дистанційне обслуговування. ПУМБ розвивав для них цифровий банк Digital ПУМБ. За 2017 год до Digital ПУМБ приєдналися 487 клієнтів. У кожного клієнта на платформі Digital ПУМБ є свій кабінет, де він може обслуговуватися по телефону, скайпу, в чаті, на сайті. Він отримує оперативну консультацію з питань грамотного ведення бізнесу, проведення операцій з валютою, бухгалтерії, юридичних і фінансових питань. Клієнт може вирішити всі питання свого бізнесу в одному «вікні» − через персонального менеджера.

За 2017 рік кількість клієнтів малого та середнього бізнесу, які обслуговуються у ПУМБ, зросла на 6,3 тисячі, приріст по малому бізнесу склав + 16,3%, по середньому + 10,4%. За рік кількість великого корпоративного бізнесу, який обслуговується у ПУМБ, зросла на 111 клієнтів, приріст склав 3,3%. Кількість державних компаній, що обслуговуються в ПУМБ, збільшилася на 15 компаній, приріст + 13%.

Оскільки рівень фінансової грамотності населення в Україні поки низький, ПУМБ приділяє велику увагу освітнім комунікаціям у соціальних мережах. Банк реалізовує програму «ПУМБ – ваш фінансовий гід онлайн», яка включає в себе аспекти управління фінансами, знайомить українців з банківськими продуктами, фінансовими інструментами тощо.

Мультимедійний проект «Народний банкір» вчить, як швидко, просто і з максимальною вигодою для себе і своєї сім'ї користуватися банком. Всі серії ТВ-проекту можна знайти на каналі YouTube. Також рубрика «Народний банкір» виходить у газеті «Сегодня» і на сайті Segodnya.ua. У відділеннях банку для клієнтів представлений однойменний журнал. Постійна аудиторія мультимедійного проекту «Народний банкір» налічує 4 млн глядачів, 350 тис. читачів, 100 тис. користувачів соцмереж. 

ПУМБ у 2017 році виступив партнером Київської школи економіки (KSE), надавши KSE фінансову допомогу на суму 272 304 грн.  KSE спеціалізується на підготовці економістів світового рівня. Допомога Київській Школі Економіки – це інвестиція в майбутнє покоління економістів і фінансистів, чия освіта буде відповідати світовим стандартам, а отже це інвестиція в майбутнє України.

У вересні 2017 року ПУМБ передав у власність музейникам Харківщини будівлю Пархомівського художнього музею. Будівлю банк викупив з торгів під час процедури ліквідації колишнього власника. Пархомівський художній музей ім. П. Ф. Луньова є цінним надбанням української культури, тут можна  познайомитися з оригіналами робіт видатних майстрів графіки, скульптури і живопису – Пікассо, Малевича, Верещагіна, Шишкіна, Левітана, Кандинського, Їжакевича, Касіяна та інших. Крім того, банк допоміг музею в селі Пархомівка на Харківщині створити віртуальний тур. Завдяки такій онлайн-екскурсії можна прогулятися по всіх залах музею і помилуватися унікальним зібранням оригіналів всесвітньо відомих авторів.

У 2017 році ПУМБ почав продаж на сайті Yakaboo.ua книги-путівника «Україна для Вас: найкращі маршрути очима інсайдерів», створеної банком і виданням L'Officiel. Всі виручені кошти підуть на покупку принтера, який друкує книги для незрячих людей. Щоб купити сучасний принтер, збирали 16 тисяч євро. У 2018 році принтер переданий Braille Studio/Студії друку шрифтом Брайля.

У 2017 році ПУМБ активно брав участь у проектах з професійної орієнтації школярів. Так, банк взяв участь у реалізації освітнього проекту Центру «Розвиток КСВ» – «Твоє майбутнє у банківському секторі». У рамках проекту розроблялася детальна карта професій банківської сфери, створювався web-портал для вільного доступу до інформації молоді та вчителів по всій країні, а також підготовлені спеціальні матеріали для проведення занять на тему кар'єрного розвитку в школах та вузах. У 2017 році також були проведені пробні уроки в школах. У 2018 році проект представлений вчителям і широкій громадськості.

Крім того, ПУМБ підтримав проект Центру «Розвиток КСВ» та Career Hub «Моя кар'єра в Україні». 400 школярів з усієї України взяли участь у конкурсі «Моя майбутня професія: планування та розвиток», написавши есе на тему своєї майбутньої спеціальності. В якості призу переможці конкурсу, автори 50 найкращих есе, провели день з топ-менеджерами державних і комерційних організацій та компаній, в числі яких був голова правління ПУМБ Сергій Черненко.

Вперше у цьому році ПУМБ взяв участь у Дні заощаджень в Україні, ініційованому НАБУ. З 26 по 31 жовтня Дні відкритих дверей пройшли у відділеннях ПУМБ в 5 містах: Києві, Запоріжжі, Львові, Маріуполі та Одесі. В гостях у банку побували пенсіонери, школярі, викладачі, клієнти та не клієнти банку. Співробітники банку провели лекції з фінансової грамотності, а також екскурсії по банку. Дорослі гості дізналися про продукти та послуги банку, правила безпечного користування ними, на що звертати увагу при виборі банку, продукту або послуги, як можна самостійно управляти фінансами в віддалених каналах. Діти познайомилися з роботою співробітників банку, побували у сховищі, побачили інкасаторську машину і кейс, дізналися про професії банку і можливості кар'єрного росту.

Зворотний зв'язок