Мобільний додаток
перейти перейти
Інтернет-банкінг
Народний банкір

Багато українців вважають, що банк – це складно. Переконайтеся у тому, що банк – це просто, зручно та доступно для кожного з проектом «Народний банкір» від ПУМБ!

Ми збираємо для Вас найактуальніші фінансові поради, відповідаємо на поширені запитання. Пояснюємо простими словами те, як ефективно розпоряджатися грошима та орієнтуватися на ринку фінансів. А також наводимо історії клієнтів, які можуть допомогти Вам у прийнятті рішень.

Народний банкір
 • 27 липня, вівторок
  ТОП-3 ШАХРАЙСЬКИХ СХЕМ

  Шахраї продовжують успішно полювати на довірливих українців, хоча НБУ та банки регулярно пояснюють, як запобігти втраті коштів. Внаслідок психологічного маніпулювання довірливі громадяни все ж таки розголошують конфіденційну інформацію і таким чином позбуваються своїх грошей. Розглянемо деякі поширені шахрайські схеми, щоб бути ще уважнішими.

  27 липня, вівторок
  Партнерство на вигідних умовах

  Для банків прихильне ставлення клієнтів надзвичайно важливе. І мета не стільки лояльність клієнта до конкретного продукту чи послуги, скільки побудова з клієнтами довготривалих взаємовигідних стосунків. Тому банки пропонують програми лояльності.

  27 липня, вівторок
  Перший крок до фінансової незалежності – планування власного бюджету

  Неважливо, працюєте ви на когось і отримуєте щомісяця стабільну зарплату чи ваш дохід нерівномірний, як у фрілансера, або ви працюєте самі на себе і ваш прибуток залежить тільки від вас, напевне, одна з ваших цілей – фінансова незалежність. Як же діяти, щоб цього досягти?

  27 липня, вівторок
  Депозит – подушка безпеки і здійснення мрій

  Переважна більшість українців основним джерелом пасивних доходів, як і раніше, вважають банківські депозити. Депозит залишається найпростішим, зрозумілим і доступним інструментом зберігати та примножувати заощадження.

  27 липня, вівторок
  Банк з довгою історією – ознака надійності та уміння працювати в кризу

  В CLÍNICA 28 працюють кращі пластичні та щелепно-лицеві хірурги України. Попри те що цей медичний заклад доволі молодий (йому близько двох років), сюди їдуть лікуватись з усієї країни й з-за кордону.

arrow

Зворотний зв'язок