Мобільний додаток
перейти перейти
Інтернет-банкінг
Народний банкір

Багато українців вважають, що банк – це складно. Переконайтеся у тому, що банк – це просто, зручно та доступно для кожного з проектом «Народний банкір» від ПУМБ!

Ми збираємо для Вас найактуальніші фінансові поради, відповідаємо на поширені запитання. Пояснюємо простими словами те, як ефективно розпоряджатися грошима та орієнтуватися на ринку фінансів. А також наводимо історії клієнтів, які можуть допомогти Вам у прийнятті рішень.

Народний банкір
 • 08 квітня, четвер
  Мобільний банкінг: банк, що працює 24/7 будь-де

  Ще кілька років тому вирішення фінансових питань, таких як оплата комунальних послуг чи відкриття депозиту, більшість з нас не уявляла без відвідин банківської установи. Сьогодні ж банк у мобільному телефоні став невіддільною частиною нашого життя.

  07 квітня, середа
  Твій банк – це доступність і легкість платежів

  UPark Festival, незважаючи на свій молодий вік (трохи більш ніж 4 роки), встиг завоювати серця українців. Це вже частина подієвого туризму, і до Києва їдуть не тільки з усієї України, а й з інших країн.

  07 квітня, середа
  Страхування під час подорожей

  До багатьох країн у зв’язку із пандемією подорожувати ще немає можливості. Однак, список тих, які радо прийматимуть туристів з певними вимогами (тести, довідки про перенесену хворобу на COVID-19) або і без них, щодня розширюється. Українці, які скучили за новими враженнями, все охочіше шукають турпутівки або маршрути самостійних поїздок.

  07 квітня, середа
  Запорука відмінної подорожі – якісна підготовка

  Можливість побути наодинці з собою, перезавантаження для мозку і, зрештою, нові враження… На думку Оксани Ісідорової, все це дарують нам подорожі. Оксана давно захоплюється туризмом і готова поділитися з читачами своїми напрацьованими фішками, щоб будь-яка поїздка приносила тільки позитивні емоції та приємні спогади.

  07 квітня, середа
  Як зробити свій смартфонний світ безпечним

  Телефон – цілий світ, в якому згруповані найпотрібніші функції – від камери та пошти до банкінгу і сховища документів. За допомогою інтернету в смартфоні можна швидко придбати будь-які товари: продукти харчування, ліки, одяг, побутові речі; оплатити комунальні чи інші послуги; замовити їжу.

arrow

Зворотний зв'язок