Мобільний додаток
go go
Internet banking
Narodniy Bankir

Many Ukrainians believe that a bank is difficult. Make sure that the bank is simple, convenient and affordable to everyone with the “Narodniy Bankir” project from PUMB!

We collect the most relevant financial advices for you and answer common questions. We explain in simple language how to manage the money effectively and navigate the financial market. And also we tell the stories of customers which can help you in making decisions.

Narodniy Bankir
 • 27 July, Tuesday
  ТОП-3 ШАХРАЙСЬКИХ СХЕМ

  Шахраї продовжують успішно полювати на довірливих українців, хоча НБУ та банки регулярно пояснюють, як запобігти втраті коштів. Внаслідок психологічного маніпулювання довірливі громадяни все ж таки розголошують конфіденційну інформацію і таким чином позбуваються своїх грошей. Розглянемо деякі поширені шахрайські схеми, щоб бути ще уважнішими.

  27 July, Tuesday
  Партнерство на вигідних умовах

  Для банків прихильне ставлення клієнтів надзвичайно важливе. І мета не стільки лояльність клієнта до конкретного продукту чи послуги, скільки побудова з клієнтами довготривалих взаємовигідних стосунків. Тому банки пропонують програми лояльності.

  27 July, Tuesday
  Перший крок до фінансової незалежності – планування власного бюджету

  Неважливо, працюєте ви на когось і отримуєте щомісяця стабільну зарплату чи ваш дохід нерівномірний, як у фрілансера, або ви працюєте самі на себе і ваш прибуток залежить тільки від вас, напевне, одна з ваших цілей – фінансова незалежність. Як же діяти, щоб цього досягти?

  27 July, Tuesday
  Депозит – подушка безпеки і здійснення мрій

  Переважна більшість українців основним джерелом пасивних доходів, як і раніше, вважають банківські депозити. Депозит залишається найпростішим, зрозумілим і доступним інструментом зберігати та примножувати заощадження.

  27 July, Tuesday
  Банк з довгою історією – ознака надійності та уміння працювати в кризу

  В CLÍNICA 28 працюють кращі пластичні та щелепно-лицеві хірурги України. Попри те що цей медичний заклад доволі молодий (йому близько двох років), сюди їдуть лікуватись з усієї країни й з-за кордону.

arrow

Feedback