Mobile app
go go
Press-center

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive the comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Press-center contacts
[email protected]

News
 • 22 September, Friday
  ПУМБ оновив склад Наглядової ради

  20 вересня 2023 року ПУМБ оголосив про оновлення складу Наглядової ради банку. За рішенням позачергових загальних зборів акціонерів АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» було обрано новий склад Наглядової ради. З метою удосконалення системи корпоративного управління, враховуючи найкращі міжнародні стандарти та практики, акціонерами банку прийнято рішення про обрання незалежного директора Валентина Міхова головою Наглядової ради.

 • 20 September, Wednesday
  Соціальний проєкт «Ми однієї крові» створив колекцію футболок із віршами Жадана та ілюстраціями Марії Федорівни

  Головним лейтмотивом лімітованої колекції футболок стали фрази із віршів письменника Сергія Жадана, а тату-майстриня Марія Федорівна ілюструвала їх у мінімалістичному стилі. Колекція стала частиною ініціативи ПУМБ «Ми однієї крові», започаткованої з метою підтримки українського бізнесу та арту, допомоги українським захисникам і пораненим, просування донорства крові.

 • 20 September, Wednesday
  Портфель авальованих ПУМБ векселів досяг позначки у 850 млн грн

  Аваль векселів продовжує залишатись затребуваним банківським продуктом

 • 14 September, Thursday
  ПУМБ продовжує співпрацю із міжнародними системами Western Union та MoneyGram

  Банк потурбувався аби клієнти завжди могли обирати найбільш зручну, комфортну та вигідну саме для них систему переказу коштів - клієнтам доступні перекази коштів від 4 найбільших систем, які працюють на території України: Western Union, MoneyGram, Ria та PrivatMoney

 • 14 September, Thursday
  ПУМБ та КНУ імені Тараса Шевченка об'єднали зусилля для розвитку майбутніх експертів банківської сфери

  ПУМБ та КНУ імені Тараса Шевченка підписали Меморандуму про співпрацю. Мета співпраці – розвиток інноваційних освітніх програм, обмін професійним досвідом та розширення можливостей стажувань та практики для студентів ЗВО.

 • 12 September, Tuesday
  ПУМБ отримав нагороду STP Award за високу якість платежів

  ПУМБ отримав нагороду STP Award від Commerzbank AG (Frankfurt, Germany), одного з найбільших банків Німеччини та ТОП-50 світових банків за розмірами активів, за найвищий рівень STP обробки комерційних та міжбанківських платежів у 2022 році.

 • 12 September, Tuesday
  ПУМБ розпочинає новий сезон програми «БезуМОВНА підтримка 2.0»

  У червні цього року банк ПУМБ запустив програму «БезуМОВНА підтримка», мета якої – допомагати клієнтам, працівникам та всім охочим переходити на українську. Отримавши гарні відгуки від учасників, ПУМБ вирішив продовжити програму ще на один сезон.

 • 11 September, Monday
  Українці разом із ПУМБ зібрали 60 млн грн на перші далекобійні БпЛА «Морок»

  До Дня Незалежності України банк ПУМБ та Служба безпеки оголосили збір на українські далекобійні БпЛА «Морок», щоб спецпризначенці Центру спеціальних операцій «А» СБУ передали «палкі вітання» ворогу на відстань до 800 (!) км. Мета – 60 млн гривень на виробництво першої партії 33 потужних далекобійних «пташок» – була досягнута за три тижні. До збору долучилися тисячі українців.

 • 11 September, Monday
  ПУМБ доставляє картки по всьому світу

  ПУМБ пропонує новий та зручний сервіс - доставка карток за межі країни. Якщо клієнт зараз не в Україні, але має потребу у банківській карті, її легко можна замовити через мобільний застосунок ПУМБ Online.

Press about us
Analytical reviews

Огляд фінансових ринків 18.09.2023
Слово за ФРС

arrow

Feedback