Mobile app
go go
Press about us

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Колонка Себастіана Рубая для nv.ua: три пріоритети банківського сектора України на 2019 рік
17 April 2019
Отримати на e-mail {title} - FUIB

Заступник Голови Правління ПУМБ з роздрібного бізнесу Себастіан Рубай розповів в колонці для сайту nv.ua про три основні пріоритети для банківського сектора в 2019 році.

На думку банкіра, 2019 стане роком короткострокового кредитування. Споживачеві психологічно легше скористатися інструментом, який вже є у нього на руках - наприклад, розплатитися кредитною карткою і поступово виплачувати суму заборгованості, або оформити розстрочку за допомогою тієї ж карти і мобільного додатку, ніж брати кредит в банку.

Розширення кредитування загострить необхідність в залученні гривневих депозитів. Банкам доведеться переглянути свої пропозиції і змістити акцент на продукти з більш вільним управлінням. Простіше кажучи, найбільшу кількість клієнтів залучить не той, хто запропонує високі ставки, а той, хто запропонує надійність і залишить за клієнтом можливість контролювати кошти.

Віддалені канали обслуговування будуть стрімко набирати популярність. У 95% випадків клієнтові не потрібно відвідувати відділення банку - все можна вирішити через онлайн-банкінг. Банки не тільки будуть пропонувати клієнтам широкий функціонал мобільного банкінгу. Клієнти стануть партнерами у створенні додатків. Рейтингуючи додатки в маркетах, залишаючи свої коментарі, клієнти будуть безпосередньо впливати на якість додатків і навіть задавати темп розробникам.

Повний текст колонки можна прочитати за посиланням

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback