Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ знизив комісію за зняття готівки за кордоном
16 April, Tuesday
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Відтепер для клієнтів ПУМБ зняття готівки в банкоматах за кордоном стало ще вигіднішим. З 1 квітня 2024 банк знижує комісію за зняття власних коштів за кордоном до 1,5% від суми зняття. Раніше тариф становив 1.5% +4 дол.США.  Це стандартний тариф для всіх карток всеКАРТА від ПУМБ.

Зверніть увагу, що може бути додаткова комісія від банку, в банкоматі якого здійснюється зняття готівки. Але, не хвилюйтеся - ПУМБ завжди йде на зустріч та робить усе можливе аби мінімізувати витрати клієнтів. 

Нагадуємо, що максимальна сума зняття готівки за кордоном за тиждень обмежена лімітами НБУ і становить до 12500 гривень в еквіваленті.

Ще не маєте валютної картки? Жодних проблем – валютну  картку у доларах, євро, злотих або фунтах стерлінгів (за потреби клієнта) можна відкрити у застосунку ПУМБ Online (доступно для Android та iOS) буквально у декілька кліків.

Не потребуєте валютної картки і, водночас, хочете слідкувати за балансом у валюті?  ПУМБ потурбувався і про це – відтепер клієнти банка мають можливість налаштувати автоматичне відображення гривневого балансу у валюті.

Слідкуйте зручно за своїми втратами разом із ПУМБ!

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback