Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ знизив комісію за зняття готівки за кордоном
16 квітня, вівторок
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Відтепер для клієнтів ПУМБ зняття готівки в банкоматах за кордоном стало ще вигіднішим. З 1 квітня 2024 банк знижує комісію за зняття власних коштів за кордоном до 1,5% від суми зняття. Раніше тариф становив 1.5% +4 дол.США.  Це стандартний тариф для всіх карток всеКАРТА від ПУМБ.

Зверніть увагу, що може бути додаткова комісія від банку, в банкоматі якого здійснюється зняття готівки. Але, не хвилюйтеся - ПУМБ завжди йде на зустріч та робить усе можливе аби мінімізувати витрати клієнтів. 

Нагадуємо, що максимальна сума зняття готівки за кордоном за тиждень обмежена лімітами НБУ і становить до 12500 гривень в еквіваленті.

Ще не маєте валютної картки? Жодних проблем – валютну  картку у доларах, євро, злотих або фунтах стерлінгів (за потреби клієнта) можна відкрити у застосунку ПУМБ Online (доступно для Android та iOS) буквально у декілька кліків.

Не потребуєте валютної картки і, водночас, хочете слідкувати за балансом у валюті?  ПУМБ потурбувався і про це – відтепер клієнти банка мають можливість налаштувати автоматичне відображення гривневого балансу у валюті.

Слідкуйте зручно за своїми втратами разом із ПУМБ!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок