Мобільний додаток
перейти перейти

Мета ПУМБ на найближчі роки – посилювати ефективність свого бізнесу. Працювати над збільшенням чистого прибутку та підвищенням якості кредитного портфеля. Підтримувати та розвивати роздрібний та малий бізнес. Нарощувати клієнтську базу, вибудовуючи тривалі довірчі відносини з клієнтами. Розширювати мережу банку. Розвивати дистанційні канали обслуговування. Проводити реінжиніринг процесів: автоматизувати, прискорювати, підвищувати стабільність та оптимізувати. Удосконалювати та впроваджувати інноваційні продукти. Будувати сучасний універсальний банк, щоб про нього знав кожен українець.

Ключові напрямки ПУМБ у сфері сталого розвитку:

  • навчання та розвиток співробітників;
  • підвищення якості продуктів та послуг банку;
  • розвиток бізнес-середовища та місцевих спільнот;
  • підвищення фінансової грамотності населення;
  • управління ризиками.

У 2020 році через пандемією Covid-19 також важливим напрямком соціальної діяльності банку стала підтримка медичної системи України.

ПУМБ обрав для досягнення Цілі сталого розвитку: Стале економічне зростання (№8), Якісна освіта (№4), Міцне здоров’я та благополуччя (№3), Гендерна рівність (№5), Створення стійкої інфраструктури, сприяння інноваціям (№9), Сприяння побудові відкритого суспільства, забезпечення доступу до правосуддя для всіх (№16), Партнерство в інтересах сталого розвитку (№17).

У 2020 році інвестиції банку в модернізацію бізнесу склали понад 404 млн​ гривень, а соціальні інвестиції – в підвищення безпеки праці співробітників і їх розвиток, покращення якості продукції та послуг банку, розвиток бізнес-середовища та підвищення фінансової грамотності українців, , підтримку медичної системи – склали понад 93 млн гривень. За 2020 рік ПУМБ перерахував у бюджет майже 1,8 млрд грн податків.

arrow

Зворотний зв'язок