• Приватним клієнтам
 • Бізнесу
 • Персона
 • Банк сьогодні
Приватним клієнтам
Бізнесу
Персона
Банк сьогодні
Працюємо для вас
Акції

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Акції
 • 17 липня, понеділок
  Акція «Щасливий кредит»!

  У період з 17 липня по 10 вересня оформляйте товарний кредит або кредит готівкою в мережах експрес-точок ПУМБ і беріть участь в щотижневому розіграші призів. Щотижня розігрується 4 призи: 1 головний і 3 на вибір клієнта. Головний приз – LED-телевізор SAMSUNG UE32J4000AKXUA.

  13 липня, четвер
  Акція «Повертаємо до 5% від суми покупок кредитною карткою»

  Отримали повідомлення від банку? Вітаємо, Вас запрошено до участі в акції! За кожну покупку з кредиткою від ПУМБ у відповідний етап акції Ви можете отримати приємний бонус – повернення до 5% від суми покупки.

  13 липня, четвер
  Акція «Повертаємо 10 гривень за кожну покупку кредитною карткою»

  Отримали повідомлення від банку? Вітаємо, тепер за кожну покупку з кредиткою від ПУМБ ви можете отримати 10 грн на Ваш картковий рахунок!

  13 липня, четвер
  Акція «Винагорода за розрахунки кредитною карткою»!

  Отримали запрошення від банку стати учасником акції? Вітаємо Ви серед обраних! Скористайтесь шансом отримати до 100 грн просто купуючи необхідне з кредиткою від ПУМБ.

Зворотний зв'язок