Мобільний додаток
перейти перейти
  • Приватним клієнтам
  • Для бізнесу
  • Персона
  • Банк сьогодні
Приватним клієнтам
Для бізнесу
Персона
Банк сьогодні
Працюємо для вас

Впроваджуючи інноваційні технології у бізнес-процеси і обслуговування клієнтів, ПУМБ підтримує «зелені» стандарти та робить свій внесок у збереження навколишнього середовища.

Інтернет-системи самообслуговування не тільки зручні для клієнтів, вигідні для бізнесу, а й сприятливо впливають на навколишнє середовище. Так, на кінець 2017 року інтернет-банкінг «ПУМБ online 2.0» заміняв роботу 53 звичайних відділень банку, з персоналом у середньому по 7 співробітників у кожному. Це суттєва економія природних ресурсів та енергії, які потрібні були би для організації та роботи відділень.

Співробітники ПУМБ щодня докладають зусиль для збереження навколишнього середовища:

  • застосовують принципи «Зеленого офісу»: економно витрачають енергоресурси, економлять папір, оптимально використовують обладнання, повинні дотримуватися процедур електронного документообігу, збирають макулатуру;
  • беруть участь в екологічних ініціативах.

У 2017 році в банку продовжилася заміна традиційних джерел освітлення на енергозберігаючі, а також економно використовувалася електроенергія. В результаті застосування нових енергозберігаючих технологій в офісних приміщеннях в порівнянні з попереднім роком скорочено споживання електроенергії на 126942 кВт-год, витрата води зменшено на 49 м3. За 2017 рік банк передав на вторинну переробку майже 47 тон паперу. Крім того, ПУМБ передав на утилізацію в інші організації всі небезпечні й безпечні відходи банку за рік.

Зворотний зв'язок