Мобільний додаток
перейти перейти
  • Приватним клієнтам
  • Для бізнесу
  • Персона
  • Банк сьогодні
Приватним клієнтам
Для бізнесу
Персона
Банк сьогодні

Впроваджуючи інноваційні технології у бізнес-процеси та обслуговування клієнтів, ПУМБ підтримує «зелені» стандарти та робить свій внесок у збереження навколишнього середовища.

Системи самообслуговування у банку не тільки зручні для клієнтів, вигідні для бізнесу, а й сприятливо впливають на навколишнє середовище. ПУМБ надає можливість клієнтам віддалено обслуговуватись в інтернеті та мобільному банкінгу, в месенджерах та терміналах самообслуговування. Це суттєва економія природних ресурсів та енергії, які потрібні були би для організації роботи відділень. Віддаленими каналами самообслуговування у 2019 році активно користувалися більше 507,9 тис. клієнтів ПУМБ.

Співробітники ПУМБ щодня докладають зусиль для збереження навколишнього середовища:

  • застосовують принципи «Зеленого офісу»: економно витрачають енергоресурси та папір, оптимально використовують обладнання, використовують процедури електронного документообігу, збирають макулатуру;
  • беруть участь в екологічних ініціативах.

У 2019 році ПУМБ продовжив роботу щодо збереження енергоресурсів. В головному офісі проводилася: заміна традиційних джерел освітлення на енергозберігаючі (світлодіодні); утеплення приміщень та герметизація вікон, дверей та покрівлі; встановлювалась апаратура регулювання подачі тепла в існуючі опалювальні прилади; замінювались теплообмінники на системах подачі теплоносіїв для обігріву/охолодження офісних приміщень. Проте розширення головного офісу, зростання загальної кількості робочих місць та тарифів на електроенергію призвело до збільшення споживання енергоресурсів та загальної вартості. В майбутньому вживані заходи дозволять вагомо зекономити, знизити споживання.

За 2019 рік банк передав на вторинну переробку більше 27 тон паперу. ПУМБ передав на утилізацію 0,8 тони небезпечних відходів, а також понад 2,7 тони пластикових банківських карток.

Зворотний зв'язок