Мобільний додаток
перейти перейти

​Впроваджуючи інноваційні технології у бізнес-процеси та обслуговування клієнтів, ПУМБ підтримує «зелені» стандарти та робить свій внесок у збереження навколишнього середовища.

Системи самообслуговування у банку не тільки зручні для клієнтів, вигідні для бізнесу, а й сприятливо впливають на навколишнє середовище. ПУМБ надає можливість клієнтам  віддалено обслуговуватись в інтернет- та мобільному банкінгу, в месенджерах та терміналах самообслуговування. Це суттєва економія природних ресурсів та енергії, які потрібні були би для організації роботи відділень. Онлайн-банкінгом у 2020 році активно користувалися більше 881,8 тис. клієнтів ПУМБ. Кількість збільшилась за рік у 1,5 рази.

Співробітники ПУМБ щодня докладають зусиль для збереження навколишнього середовища:

  • застосовують принципи «Зеленого офісу»: економно витрачають енергоресурси та папір, оптимально використовують обладнання, використовують процедури електронного документообігу, збирають макулатуру;
  • беруть участь в екологічних ініціативах.

У 2020 році ПУМБ продовжив роботу щодо збереження енергоресурсів. В головному офісі проводилася: заміна традиційних джерел освітлення на енергозберігаючі (світлодіодні); утеплення приміщень та герметизація вікон, дверей та покрівлі; встановлювалась апаратура регулювання подачі тепла в існуючі опалювальні прилади. Світлодіодні панелі вживають електроенергії у 2,5 разів менше, не містять шкідливих речовин та мають довгий термін роботи до 30 тис годин. При відкритті нових відділень встановлювалось вентиляційне обладнання з рекуперацією, яка повертає до 70% тепла з повітря, яке видаляється, що економить електроенергію.  Загальне споживання електроенергії у порівнянні з попереднім роком знизилось на 414 134 кВт*год.

За 2020 рік банк передав на вторинну переробку 148 тон паперу. ПУМБ передав на утилізацію 0,4 тони небезпечних відходів, а також 1,6 тони пластикових банківських карток.

У 2020 році у головному офісі банку розпочато збір відпрацьованих батарейок. Всього зібрано 10 кг. Передача на утилізацію батарейок буде здійснена у 2021 році.

У вивезення побутових відходів та утилізацію шкідливих відходів банк інвестував 450 000 грн.

arrow

Зворотний зв'язок