Мобільний додаток
перейти перейти

​Впроваджуючи інноваційні технології у бізнес-процеси та обслуговування клієнтів, ПУМБ підтримує «зелені» стандарти та робить свій внесок у збереження навколишнього середовища.

Системи самообслуговування у банку не тільки зручні для клієнтів, вигідні для бізнесу. ПУМБ надає можливість клієнтам віддалено обслуговуватись в мобільному банкінгу та терміналах самообслуговування. Це суттєва економія природних ресурсів та енергії, які потрібні були би для організації роботи відділень. Онлайн-банкінгом ПУМБ у 2023 році активно користувалися 1,4 млн клієнтів (+17% за рік).

Співробітники ПУМБ щодня докладають зусиль для збереження навколишнього середовища:

  • застосовують принципи «Зеленого офісу»: економно витрачають енергоресурси та папір, оптимально використовують обладнання, використовують процедури електронного документообігу, збирають макулатуру;
  • беруть участь в екологічних ініціативах.

У 2023 році ПУМБ продовжив роботу щодо збереження енергоресурсів: замінювали традиційні джерела освітлення (розжарювання, галоген, люмінесцентні ) на енергозберігаючі (ЛЕД технології); встановлювали системи автоматичного вмикання/вимикання освітлення в зонах обслуговування клієнтів 24/7; розміщували компенсуючі пристрої в системах вентиляції приміщень.

В 2023 році споживання електроенергії у мережі ПУМБ у порівнянні з  попереднім роком не зменшилось через відкриття нового головного офісу в м. Київ та відновлення роботи відділень, які у 2022 році були закриті через знаходження під окупацією чи значні руйнування. 

За 2023 рік банк передав на вторинну переробку 64,8 тон паперу (зменшення використання паперу за рік на 17,5%).

ПУМБ передав у 2023 році на утилізацію 0,15 тони небезпечних відходів (знизив у 5 разів кількість таких відходів у порівнянні з попереднім роком), а також 1,1 тони пластикових банківських карток.

У 2023 роках продовжився збір відпрацьованих батарейок. Всього зібрано і передано на утилізацію у 2023 році 23,4 кг.

У вивезення побутових відходів, утилізацію шкідливих відходів та збереження енергоресурсів банк у 2023 році інвестував  901,3 тис. грн.

arrow

Зворотний зв'язок