Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Вексельне фінансування під 1% на придбання ЗЗР та насіння від ПУМБ та «БАЙЄР»
25 April, Thursday
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) та компанія «БАЙЄР» об’єднались у новій партнерській програмі «Вексельне фінансування під 1% на придбання ЗЗР та насіння», яка дозволить українським агровиробникам закуповувати продукцію на умовах відстрочки платежу та розраховуватися за неї авальованим банком векселем.

Основні умови партнерської програми:

  • Вартість послуги аваль векселя – 1% від суми векселя
  • Фіксована ціна в гривні на дату поставки товару
  • Строк фінансування – до 9 місяців

Серед головних переваг використання вексельної форми розрахунку агровиробниками у рамках партнерської програми – фіксація ціни товару в гривні та відсутність ризику зміни вартості внаслідок валютних коливань, а також можливість розрахунку за товар без використання дорогих кредитних ресурсів.

Нагадаємо, послуга з авалювання векселів у ПУМБ вже багато років дозволяє як малим фермерським господарствам, так і великим агрохолдингам розраховуватися на умовах відстрочки платежу з дистриб’юторами провідних мультинаціональних компаній, постачальниками насіння, добрив та ЗЗР. Банк є одним із беззаперечних лідерів ринку вексельних операцій та незмінно входить до переліку ТОП-3 банків-авалістів.

 

Довідково:

ТОВ «Байєр» є частиною глобального концерну «Байєр АГ» (BAYER AG), який представлений в Україні такими напрямами: аграрний підрозділ, фармацевтичний підрозділ, підрозділ безрецептурних препаратів. Аграрний напрям компанії «Байєр» є одним із лідерів у сфері засобів захисту рослин на ринку України, а також пропонує гібриди бренду DEKALB® світового класу з ексклюзивною генетикою.

 

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback