Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 08.04.2024
09 квітня, вівторок
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Інвестори оцінюють дані. Американські фондові індекси впевнено зросли за підсумками торгів у п’ятницю, проте завершили тиждень зниженням. Інвестори занепокоєні щодо термінів зниження процентних ставок Федрезервом. Кілька чиновників ФРС заявили в окремих виступах, що стійка інфляція і сила на ринку праці потенційно можуть затримати плани ФРС щодо зниження процентних ставок.

Реальний ВВП України зріс на 5,3% у 2023 році. Про це свідчать розгорнуті показники, опубліковані Державною службою статистики України. Значний внесок у зростання економіки мала м’яка фіскальна політика, що підживлювала внутрішній споживчий та інвестиційний попит. Рекордні бюджетні витрати на оборону та безпеку зумовили подальше збільшення ролі державного сектору в економіці.

Ставки за ОВДП знижуються. 02 квітня на плановому аукціоні Міністерства фінансів з розміщення ОВДП обсяги залучення було скорочено майже вдвічі у порівнянні з минулим аукціоном. Водночас вартості залучення було знижено.

Огляд фінансових ринків 08.04.2024

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок