Mobile app
go go
Analytical overviews

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Огляд фінансових ринків 08.04.2024
09 April, Tuesday
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Інвестори оцінюють дані. Американські фондові індекси впевнено зросли за підсумками торгів у п’ятницю, проте завершили тиждень зниженням. Інвестори занепокоєні щодо термінів зниження процентних ставок Федрезервом. Кілька чиновників ФРС заявили в окремих виступах, що стійка інфляція і сила на ринку праці потенційно можуть затримати плани ФРС щодо зниження процентних ставок.

Реальний ВВП України зріс на 5,3% у 2023 році. Про це свідчать розгорнуті показники, опубліковані Державною службою статистики України. Значний внесок у зростання економіки мала м’яка фіскальна політика, що підживлювала внутрішній споживчий та інвестиційний попит. Рекордні бюджетні витрати на оборону та безпеку зумовили подальше збільшення ролі державного сектору в економіці.

Ставки за ОВДП знижуються. 02 квітня на плановому аукціоні Міністерства фінансів з розміщення ОВДП обсяги залучення було скорочено майже вдвічі у порівнянні з минулим аукціоном. Водночас вартості залучення було знижено.

Огляд фінансових ринків 08.04.2024

 

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback