Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 15.04.2024
16 квітня, вівторок
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ЄЦБ послідовний у своїй політиці. ЄЦБ за підсумками засідання 11 квітня очікувано зберіг процентні ставки без змін. Базова процентна ставка залишилася на рівні 4,5%, маржинальна кредитна ставка – 4,75%, а депозитна ставка – 4,0%. Регулятор, як і раніше, має намір повернути інфляцію до середньострокової мети у 2,0%.

Інфляція в Україні стрімко сповільнюється. Інфляція на споживчому ринку в березні 2024 року порівняно із лютим 2024 року становила 0,5%, з початку року – 1,2%, порівняно із березнем 2023 року – 3,2%. Базова інфляція в березні 2024 року порівняно із лютим 2024 року становила 1,0%, з початку року – 1,8%.

Українська гривня під тиском. На міжбанківському валютному ринку України і надалі спостерігається дисбаланс попиту і пропозиції іноземної валюти. Водночас ситуація на валютному ринку залишається контрольованою, а курсові коливання — незагрозливими. НБУ й надалі покриватиме структурний дефіцит валюти на ринку, завдяки чому гривня зможе не лише послаблюватися, а й зміцнюватися, як і було в попередні періоди.

Огляд фінансових ринків 15.04.2024

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок