Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 18.03.2024
19 березня, вівторок
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Ринки в очікуванні засідання ФРС. Ралі на Волл-стріт, кероване штучним інтелектом, призупинилося, при цьому індекс S&P 500 у вівторок оновив історичний максимум і закрився на рівні 5175,27.

НБУ знизив облікову ставку до 14,5%. 14 березня Правління Національного банку ухвалило рішення знизити облікову ставку з 15,0% до 14,5% із 15 березня 2024 року. Подальше сповільнення інфляції, збереження стійкої ситуації на валютному ринку, а також позитивні зрушення у питаннях отримання зовнішньої допомоги дають підстави раніше відновити цикл пом’якшення процентної політики.

Підписано меморандум щодо перехідного фінансування. 12 березня Україна підписала Кредитну Угоду та Меморандум щодо перехідного фінансування для України у рамках Інструменту Ukraine Facility. Загальний обсяг передбачених пільгових коштів – 6,0 млрд євро.

Огляд фінансових ринків 18.03.2024

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок