Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 01.04.2024
02 квітня, вівторок
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Інвестори підбивають підсумки. За підсумком І кварталу 2024 року світові фондові ринки продемонстрували найкращий результат за останні п’ять років, через що індекс MSCI світових акцій зріс на 7,7%. Це найвищий показник з 2019 року, а акції перевершують облігації з найбільшим відривом за будь-який квартал з 2020 року. Ключовим тригером даного зростання став ентузіазм щодо штучного інтелекту та очікування, що ФРС США почне знижувати процентні ставки в цьому році.

У лютому 2024 року в номінальному вимірі все зростання експорту товарів було забезпечене експортом до країн Африки. Також збільшився експорт до країн Америки та СНД. Одночасно скоротився експорт до країн ЄС та країн Азії.

В Україні зростає ринок страхування життя.

Огляд фінансових ринків 01.04.2024

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок