Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 22.04.2024
23 квітня, вівторок
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Інвестори обережні у своїх рішеннях. Провідні світові фондові індекси продовжують серію знижень після п’ятимісячного ралі, яке розпочалося в листопаді, частково через побоювання ескалації геополітичної напруженості. Крім того, низка представників ФРС минулого тижня заявили, що в американського ЦБнемає приводу поспішати зі зниженням процентних ставок, що також чинить негативний тиск на світові ринки акцій.

Бізнес в Україні зберігає позитив. Бізнес посилив позитивні очікування щодо ділової активності в наступні 12 місяців. Попри безпекові ризики та логістичні труднощі, в тому числі з перетином кордону, респонденти прогнозували помірне зростання обсягів виробництва товарів та послуг, а також були позитивно налаштовані щодо розвитку власних підприємств. Тривало поліпшення інфляційних очікувань, натомість курсові очікування незначно погіршилися.

Зниження ставок за ОВДП припинилося. За результатами проведення розміщень ОВДП 16 квітня до державного бюджету залучено 6,9 млрд грн.

Огляд фінансових ринків 22.04.2024

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок