Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Національний банк, Благодійний фонд «Таблеточки» та ПУМБ розпочинають благодійну акцію «Монетки дітям»
31 серпня 2021
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Національний банк України та Благодійний фонд «Таблеточки» ініціювали проведення благодійної акції «Монетки дітям». Ця ініціатива передбачає збір по всій Україні монет номіналом 25 копійок, які будуть використані для допомоги онкохворим дітям. ПУМБ став одним з 6-ти банків-партнерів акції.

З 1 до 30 вересня 2021 року кожен громадянин зможе долучитися до цієї акції, аби в простий спосіб зібрати монети і перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, які борються з раком.

У чому суть благодійної акції?

Монети номіналом 25 копійок перестали бути платіжним засобом із 1 жовтня 2020 року. Ними вже майже рік неможливо розрахуватися в торговельній мережі, проте їх можна вільно обміняти в банках на монети діючих номіналів або банкноти.

Утім, українці не поспішають обмінювати монети номіналом 25 копійок. За останні 11 місяців із готівкового обігу Національний банк вилучив лише близько 83,8 млн штук таких монет. Це становить 5% від загальної кількості цих монет в обігу на дату початку їх вилучення (1 жовтня 2020 року в обігу перебувало 1,67 млрд штук монет номіналом 25 копійок).

«Українці досі тримають у себе 1,5 мільярда монет номіналом 25 копійок. Це близько 400 мільйонів гривень. Цими монетами вже неможливо скористатися. Вони можуть роками лежати по скарбничках, кишенях та на полицях, а можуть уже зараз рятувати життя дітям. Давайте разом зберемо ці монети на лікування онкохворих дітей», – закликав голова Національного банку України Кирило Шевченко.

Планується, що основною рушійною силою акції стануть школярі та студенти. Організувати збір монет у навчальних закладах України допоможе Міністерство освіти і науки України, яке долучилося до участі в благодійній акції.

Національний банк України разом із партнерами розраховує на активну підтримку цієї акції серед громадян. «Сьогодні ми не можемо залишатися осторонь соціальних проблем. Особливо важливо залучати дітей до допомоги іншим. Завдання дорослих – показати дітям, як можна допомагати тим, кому це потрібно. Навчити дітей бути відповідальними та чуйними зараз і в майбутньому. Ця акція – чудовий привід поговорити з дітьми про те, що в житті бувають різні ситуації, що є ті, кому ми можемо допомагати легко і швидко», – зазначила засновниця Благодійного фонду «Таблеточки» Ольга Кудіненко.

Голова правління ПУМБ Сергій Черненко впевнений, що всі разом учасники соціальної ініціативи можуть зробити цей проєкт успішним і допомогти дітям у боротьбі з раком, бо партнерство – це завжди рушійна сила.

«ПУМБ із задоволенням підтримує акцію «Монетки дітям». Ми чекаємо на всіх бажаючих здати монети у 173 відділеннях банку по всій Україні. Це відділення, які мають спеціальне обладнання для перерахунку монет. Невелику кількість монет можна буде розмістити у благодійній скриньці, інкасація скриньки проводитиметься по мірі її наповнення протягом дня. Велику суму у монетах можна буде одразу порахувати у касі і перерахувати без комісії на рахунок Фонду. Допоможемо разом онкохворим дітям отримати необхідне лікування і видужати якнайшвидше!», - наголосив директор департаменту інкасації ПУМБ Андрій Бодян.

Як долучитися до ініціативи?

Щоб долучитися до акції, потрібно зібрати монети номіналом 25 копійок та в період із 01 до 30 вересня 2021 року віднести їх до найближчого відділення банку-партнера. Банк перерахує ці кошти на рахунок фонду «Таблеточки».

Також узяти участь у благодійній акції зможуть колективи навчальних закладів. Для цього потрібно:

1. Зареєструвати навчальний заклад для участі в акції тут.

2. Розпочати збір монет серед учнів/студентів.

3. Зібрати монети.

4. Відвезти їх у найближче відділення банку-партнера.

5. Банк перекаже зібрані кошти на рахунок фонду «Таблеточки».

Банками-партнерами акції стали Ощадбанк, Райффайзен банк, ПУМБ, ОТП банк, МТБ банк та Індустріалбанк.

На спеціальному інформаційному порталі вказані адреси всіх відділень банків-партнерів, де громадяни зможуть перерахувати зібрані монети на рахунок фонду «Таблеточки».

Національний банк та Благодійний фонд «Таблеточки» разом із банками-партнерами запрошують українців долучитися до ініціативи зі збору монет номіналом 25 копійок.

«Давайте об’єднаємо наші зусилля заради майбутнього маленьких українців. Долучайтеся до доброї справи та даруйте життя. Важлива кожна монетка», – наголосив голова Національного банку України Кирило Шевченко.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок