Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Кешбеки від ПУМБ у продуктових магазинах Польщі та Німеччині
22 квітня, понеділок
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Купуєте в магазинах Польщі або Німеччини? ПУМБ має гарну новину для українців, які знаходяться в за кордоном. З 1 квітня 2024 по 30 червня 2024 року, банк надає кешбеки у розмірі 3% від суми покупки на купівлю продуктів у супермаркетах та продуктових магазинах Польщі та Німеччини. Максимальна сума кешбеку – до 500 грн/місяць.  Утримується податок у розмірі 19,5%. Зверніть увагу, що кешбек нараховується лише за оффлайн-розрахунок в продуктових мережах та магазинах. Детальні умови нарахування кешбеків – за посиланням.

Кешбеки у Польші та Німеччині доступні лише новим клієнтам, тож не зволікайте та долучайтесь до спільноти клієнтів ПУМБ. Для цього достатньо скачати застосунок ПУМБ Online (доступно для Android та iOS), зареєструватись будь-яким зручним способом (за допомогою Дії, ID-картки чи паспорта) та у декілька кліків відкрити картку ПУМБ (дебетову або кредитну). Після цього новому клієнту ПУМБ будуть доступні усі фінансові та банківські послуги.

Як налаштувати кешбек? Відкрити застосунок ПУМБ Online -> Більше ->Кешбек -> Партнерський кешбек

Не втрачайте чудову можливість зекономити на покупках та отримати додаткові переваги від ПУМБ!

Є потреба в готівковій валюті за кордоном? Нагадуємо, що з квітня цього року ПУМБ зменшив комісію за зняття власних коштів за кордоном до 1,5% від суми зняття. Раніше тариф становив 1.5% +4 дол.США.  Зверніть увагу, що можлива  додаткова комісія від банку, в банкоматі якого здійснюється зняття готівки.  

Розплачуєтесь гривневою карткою за кордоном та хочете слідкувати за балансом у валюті? ПУМБ потурбувався і про це – відтепер клієнти банка мають можливість налаштувати автоматичне відображення гривневого балансу у валюті.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок