Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ увійшов у ТОП-3 банків для МСБ у номінації «Цінова пропозиція»
17 жовтня 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) став одним з кращих банків для малого та середнього бізнесу у «ціновій» номінації за версією журналу «БІЗНЕС».

Лише за перше півріччя кредитний портфель ПУМБ перевищив відмітку у 1 млрд грн., а кількість бізнес-клієнтів з початку року зросла більше ніж на 8%. Такі результати стали можливими завдяки цілеспрямованому розвитку підприємництва в Україні та гнучким тарифам банку, які враховують чутливість підприємців до цінової політики фінустанов.

Серед основних переваг ПУМБ – створена програма “Легкий вхід”, яка передбачає безкоштовне відкриття рахунку для будь-якого тарифного пакету та безкоштовний перший місяць обслуговування у банку. За цей період підприємці на власному досвіді мають змогу переконатись у якості сервісів та прийняти рішення про подальшу співпрацю.  

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок