Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Придбайте техніку «ХТЗ» у кредит з 0% внеском за зниженою ставкою у ПУМБ
24 квітня 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) спільно з Групою компаній Техноторг впровадив нову програму фінансування для агро клієнтів малого бізнесу на придбання сільгосптехніки українського виробництва на пільгових умовах. 

Програма дозволяє купити трактор виробництва «Харківський тракторний завод»  у кредит з 0% внеском зі зниженою річною ставкою та  додатково отримати від держави компенсацію частини вартості придбаної техніки. Крім того, ПУМБ забезпечує швидке прийняття рішення по кредиту у термін до 5 банківських днів після надання пакету документів. 

«Українська техніка сьогодні задовольняє середні господарства як за потужністю, так і за рівнем ціни. Вона зрозуміла у користуванні, до неї завжди можна знайти запчастини. Крім того, держава компенсує аграріям від 25% (фермерським господарствам – 40%) вартості техніки без ПДВ. При цьому немає значення, чи її куплено за власний кошт, чи в кредит», - зауважує керівник розвитку продажу агро ПУМБ Володимир Онищук.
 

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок