Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ запустив кредит готівкою без комісій перші 6 місяців
17 травня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) запустив кредит готівкою без щомісячних комісій за кредитом перші 6 місяців. Новий кредит підійде клієнтам, які хочуть повернути всі гроші з кількох найближчих зарплат.  Така пропозиція схожа на «пільговий період» при оформленні кредитів на побутову техніку та електроніку.

Якщо клієнт бере кредит вперше, то за місяці «тест-драйву» він зрозуміє – чи зручно рівними платежами повертати борг, наскільки комфортний для сімейного бюджету щомісячний платіж. Виплачений в термін кредит навіть на невелику суму – це створення позитивної кредитної історії. Такому клієнту ПУМБ охочіше позичає гроші.

Оформити кредит готівкою «ТЕСТДРАЙВ» або інші продукти можна у відділеннях ПУМБ всього за одну годину, маючи на руках паспорт і код. Кредит готівкою в банку ПУМБ можуть оформити громадяни України від 25 до 70 років, які офіційно працевлаштовані протягом останніх 6 місяців або отримують пенсію.

Погашення кредиту зручно робити онлайн через сервіс інтернет-банкінгу ПУМБ Online, онлайн сервіс PayHub або через термінали самообслуговування у відділеннях банку. Банк не бере комісій за оформлення кредиту і не працює з посередниками.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок