Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Кредитна карта ВСЕМОЖУ отримала нагороду «Найкраща кредитна картка»
30 вересня 2016
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Кредитна картка ВСЕМОЖУ Першого Українського Міжнародного Банку отримала нагороду «Найкраща кредитна картка» у 2016 році за версією міжнародного журналу Банкір. У картки три прості переваги – пільговий період на оплати до 62 днів, розстрочка** на окремі оплати та зняття кредитних коштів без комісії в будь-яких банкоматах світу.

ВСЕМОЖУ надає пільговий період до 62 днів на покупки. У цей період банк не нараховує відсотки. До 62 днів на безготівкові розрахунки – це найтриваліший пільговий період в Україні, який банки надають на постійній основі*.

Як у розстрочку, можна оформити оплати карткою в будь-яких магазинах офлайн або онлайн від 500 грн та виплачувати їх рівними частинами на більш вигідних умовах на термін до 36 місяців. Для цього достатньо зателефонувати в банк після оплати – і по телефону оформити цю транзакцію як розстрочку. Точно так само можна оформити покупку, зроблену в оффлайн-роздрібі.

Кредитні кошти на ВСЕМОЖУ можуть бути застраховані від шахрайських дій сторонніх осіб в результаті викрадення карти, підробки (скіммінгу), шахрайства при розрахунках в Інтернеті.

Кредитна картка ПУМБ поєднує вигоди і для тих, хто користується картками в основному для зняття грошей, і для клієнтів, які використовують її для розрахунків. Дізнайтеся про можливості кредитної картки ВСЕМОЖУ на сайті банку.

* згідно з даними дослідження «Простобанк Консалтинг» станом на 01 вересня 2016 р.

**під розстрчокою мається на увазі погашення окремих виплат на спеціальних умовах

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок