Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Сергій Черненко на Business Wisdom Summit
07 жовтня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Сергій Черненко, голова правління Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ), виступив на четвертому міжнародному Business Wisdom Summit. В рамках панелі «Ризикові хлопці» Сергій Черненко презентував успішне злиття двох фінансових установ ПУМБ і «Ренесанс Кредит». Всі тонкощі процесу злиття були передані за допомогою простої аналогії – створення міцного союзу.

«Найскладнішим етапом злиття було об'єднання двох команд, але ми змогли знайти спільну мету. В результаті об'єднання різних культур консервативний та зрілий бізнес ПУМБ став більш гнучким і швидким. Молода команда «Ренесанс Кредит» отримала можливість вийти на новий рівень зрілості. Ми створили організацію, яка поєднуватиме найкращі сторони двох команд», – прокоментував Сергій Черненко.

Виступ можна подивитися на YouTube.

Нагадуємо, що юридичне злиття організацій відбулося в березні 2015 року, коли ПУМБ став правонаступником всіх прав і зобов'язань АТ «Банк Ренесанс Капітал». Зараз проходить заміна вивісок на відділеннях «Ренесанс Кредит» в рамках фінального етапу операційного об'єднання банків. У 2011 році ПУМБ вже мав досвід успішного об'єднання з ПАТ «Донгорбанк».

Sergey Chernenko speech

Discussion

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок