Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ оголошує про розширення складу Наглядової Ради
15 липня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

9 липня 2015 року відбулися Позачергові Загальні збори акціонерів Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ). На зборах було ухвалено рішення про розширення складу Наглядової Ради ПУМБ з п'яти до шести членів.

Акціонери ввели до складу Наглядової Ради Яну Щербинську. Яна Щербинська працює юристом в юридичній фірмі "Воропаєв та Партнери". Головою Наглядової Ради знову обраний Ілля Архипов, керуючий директор SCM Advisors (UK) Limited.

Біографічна довідка

Яна Щербинська в 1996 році закінчила Донецький державний університет за спеціальністю «Правознавство». В 2002 році там же отримала диплом за спеціальністю «Фінанси і кредит».
З 1996 року обіймала посаду юрисконсультанта в різних компаніях, у тому числі з 1999 по 2005 рік була головним юрисконсультантом в ПУМБ.
З 2006 року по сьогоднішній день працює в Юридичній фірмі "Воропаєв та Партнери".
З 2006 року по сьогодні є помічником народного депутата України Ю.М. Воропаєва на громадських засадах. З 2008 по 2013 рік була депутатом Київської міськради.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок