Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

З початку року понад 2 тис підприємців обрали ПУМБ своїм банком
01 липня 2015
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

За перші 5 місяців 2015 року понад 2 тис. підприємців обрали Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) своїм обслуговуючим банком, що на 30% вище за аналогічний період минулого року. Традиційно багато нових клієнтів сегменту малого та середнього бізнесу прийшли з торгової галузі та сфери послуг.

«Підприємець сьогодні шукає в першу чергу надійний та стабільний банк, який гарантовано й своєчасно проводить платежі. Ми пишаємося тим фактом, що в складний для країни період, ПУМБ надає надійний та якісний сервіс здійснюючи платежі день у день без затримок. Безпека операцій та зручність взаємодії з банком ми забезпечуємо за рахунок сучасного інтернет-банкінгу, а за допомогою корпоративної карти ПУМБ наші клієнти можуть знімати готівку у будь-якому банкоматі країни» – зазначила Олена Рудик, директор департаменту по роботі з малим и середнім бізнесом ПУМБ.

До 31 липня діє акція для підприємців, за умовами якої всього за 1 гривну можна відкрити та обслуговувати поточний та картковий рахунки з цілим пакетом послуг: доступ до багатофункціонального інтернет-банкингу та послуга «SMS-банкінг» дозволять швидко та комфортно проводити операції, а приємним бонусом стануть 10 безкоштовних платежів на місяць.

Нагадаємо, що нещодавно ПУМБ був відзначений премією «Опора малого та середнього бізнесу» від газети БІЗНЕС.

ПУМБ завжди поряд зі своїми клієнтами: в обслуговуючому відділенні банку або за гарячою лінією "Центру обслуговування клієнтів малого та середнього бізнесу" за телефоном (0 800 501 275).  
Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок