Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Повідомлення про зміну умов публічної пропозиції ПАТ «ПУМБ» на укладення договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб
14 жовтня 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні клієнти, з 12.11.2014 року набирає чинності нова редакція Публічної пропозиції ПАТ «ПУМБ» на укладення Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб.

Зміни внесено:

  • В частині дотримання законодавства України щодо умов закриття рахунків, а також щодо утримання податку на доходи фізичних осіб у вигляді відсотків, нарахованих на суму вкладного (депозитного) рахунку або поточного (карткового) рахунку (п. 2.4.2., 2.4.4., 2.4.5. Розділу І; п. 1.11., 7.10. Розділу ІІ)
  • У зв'язку зі зміною номерів телефонів для звернення до Центру обслуговування клієнтів (Частина 1 Розділу І, п. 2.27. Розділу ІІ, Додаток №2, Додаток №4)
  • В порядок надання послуг через Дистанційні канали обслуговування, у тому числі щодо зміни пакета послуг, послуги доступу до системи «Інтернет-банкінг» та послуги «SMS-банкінг» (п. 3.10. Розділу І; п. 5.6., 5.6.7., 5.6.9.; п. 6.4.4. Розділу ІІ)
  • В частині зміни умов про застосування курсу при здійсненні операцій з використанням платіжних карт або їх реквізитів (п. 3.8. Розділу ІІ);
  • З метою дотримання законодавства в частині співпраці зі Сполученими Штатами Америки щодо податкових вимог (FATCA) та врегулювання правовідносин з клієнтом, в тому числі щодо відповідальності за санкції, обмеження та інші наслідки в рамках вимог FATCA і в частині умов щодо розкриття, розповсюдження, передачі інформації, яка містить банківську таємницю та / або персональні дані (Частина 1; п. 4.2.5., 4.2.15., 4.2.16.; П. 5.1.1., 5.1.11., 5.1.13., 5.1.15.; П. 6.7.; П. 8.8. Розділу І)
  • В частині порядку повідомлення сторін за Договором (п. 8.10. Розділу І)

Ознайомитися з новою редакцією Публічної пропозиції ПАТ «ПУМБ» на укладення Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб можна за посиланням.

У разі незгоди із запропонованими змінами в Публічній пропозиції ПАТ «ПУМБ» на укладення Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб, Ви маєте право до набрання чинності змін розірвати договір без сплати додаткової комісії за його розірвання.

При наявності додаткових запитань звертайтеся до відділень ПАТ «ПУМБ» (перелік відділень Банку доступний за посиланням) або у Центр обслуговування клієнтів за телефонами: 0 800 500 490 (безкоштовно для дзвінків з міських і мобільних телефонів в межах України), +38 044 290 93 29 (прямий номер в м. Києві для міжнародних дзвінків) або 490 (для дзвінків з мобільних телефонів за тарифами мобільних операторів).

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок