Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ залишається лідером із розкриття інформації серед банків-торговців цінними паперами
28 вересня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) підтвердив лідерську позицію серед банків України в «Ренкінгу публічності на фондовому ринку України», який оцінює ступінь розкриття інформації торговцями цінних паперів. Ренкінг проводиться за ініціативи Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку (АРІФРУ), асоціації "Фондове партнерство" та інтернет-порталу Fundmarket за підтримки Проекту «Розвиток фінансового сектору» (FINREP) Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

В рамках Ренкінгу проведена оцінка ступеня розкриття інформації професійними учасниками фондового ринку України на власних веб-сайтах. Методологія оцінки передбачала нарахування одного бала за наявність інформації на веб-сайті компанії за одним із тридцяти критеріїв. ПУМБ знову набрав максимальну кількість балів (26) серед банків, що є учасниками фондового ринку України.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок