Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 23.09.2019
23 вересня 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Американський ринок при всіх глобальних проблемах залишається в районі рекордних рівнів. Учасники ринку стежать за параметрами операцій ФРС по РЕПО з банками після того, як минулого тижня після різкого зростання ставок (до 10%) регулятору вперше за 10 років довелося виступити кредитором останньої інстанції і надати істотні обсяги ліквідності по даному інструменту. Різке зростання ставок пішло внаслідок зниження резервів у банків на тлі скорочення балансу ФРС, нарощування боргу Казначейством США, технічного моменту з відтоком коштів на податкові погашення. Крім того, в день зростання ставок спостерігався різкий стрибок цін на нафту після військової атаки на нафтові об'єкти Саудівської Аравії.

Огляд фінансових ринків 23.09.2019

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок