Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 01.07.2024
02 липня, вівторок
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Фокус - на вибори

Минулий тиждень пройшов нейтрально для світових фінансових ринків, інвестори перебували в певній вичікувальній позиції щодо результатів президентських дебатів в США, даних з інфляції в США та виборів у Франції.

Український експорт повільно відновлюється

Попит на військові ОВДП із терміном обігу один рік складався із 23 заявок на загальну суму 4,2 млрд грн (за номінальною вартістю) зі ставками 14,50 – 15,00% річних. Обмеження для даного випуску становило 4,0 млрд грн. Встановлений рівень дохідності – 14,74% річних. Міністерство фінансів відхилило 2 заявки

МВФ завершила четвертий перегляд програми EFF

27 червня до Державного бюджету України надійшов транш безумовного фінансування (Pre – financing) обсягом 1,9 млрд євро від Європейського Союзу. Кошти передбачені фінансовим інструментом ЄС Ukraine Facility.

Огляд фінансових ринків 01.07.2024

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок