Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 17.06.2024
18 червня, вівторок
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ФРС залишила ставки незмінними. ФРС за підсумками дводенного засідання (11 — 12 червня) зберегла базову процентну ставку на рівні 5,25 — 5,50% річних.

Інфляція на споживчому ринку у травні 2024 року порівняно із квітнем 2024 року становила 0,6%, з початку року – 2,0%, порівняно з травнем 2023 року –3,3%.

13 червня Правління Національного банку ухвалило рішення знизити облікову ставку з 13,5% до 13,0% із 14 червня 2024 року. Ураховуючи все ще стримані показники інфляції, триваюче поліпшення інфляційних очікувань та баланс ризиків для подальшої інфляційної динаміки, Національний банк продовжує цикл пом’якшення процентної політики, щоб підтримати відновлення економіки.

Огляд фінансових ринків 17.06.2024

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок