Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 03.11.2014
06 листопада 2014
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Минулого тижня на провідних торгових майданчиках світу продовжилася фаза росту. В цілому, драйвери зростання залишилися тими ж, що і минулого тижня. По-перше, були відсутні помітні загострення в міжнародній політичній обстановці. По-друге, результати корпоративної звітності компаній США продовжували перевершувати прогнози аналітиків. По-третє, кілька важливих макроекономічних показників США виявилися дуже хорошими.

За результатами тижня фондовий індекс США S&P 500 додав 2,7% і оновив історичний максимум. Оптимізм зберігається і на європейських ринках, однак для виходу на стійку позитивну динаміку їм, як і раніше, не вистачає позитивних економічних новин з єврозони.

Огляд фінансових ринків 03.11.2014

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок