Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 04.11.2013
07 листопада 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

На минулому тижні динаміка індексів провідних торговельних майданчиків була неоднорідною , стійкий висхідний тренд більше не спостерігався, однак це не завадило американському індексу S&P500 показати новий історичний максимум у вівторок 29 жовтня.

Коливання на ринках були переважно пов’язані з сентиментами інвесторів з приводу рішення Федеральної резервної системи (ФРС) США про обсяги державного стимулювання. З початку минулого тижня учасники ринку очікували рішення засідання ФРС, що проходило 29-30 жовтня.

У ринку практично не було розбіжностей з приводу того, що на цьому засіданні ФРС не прийме рішення про скорочення обсягів викупу державних цінних паперів. Поділяючи цю думку, комерсанти підтримували бичачий тренд. Коли ж очікуване рішення було озвучене, виникло наступне запитання: коли ФРС все ж піде на скорочення обсягів стимулювання?

Читати повністю:

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок