Мобильное приложение
перейти перейти
Пресc-центр

Добро пожаловать в Пресс-центр ПУМБ! В этом разделе Вы можете ознакомиться с последними новостями банка и аналитическими материалами про финансовый рынок.

Представители СМИ могут получить комментарии руководства и экспертов банка про продукты и услуги ПУМБ, про ситуацию на украинском финансовом рынке, связавшись с сотрудниками Пресс-службы.

Контакты пресс-центра
[email protected]

Новости банка
 • 17 марта, пятница
  ПУМБ – переможець Ukrainian Fintech Awards 2023 в 3-х номінаціях

  Щорічна професійна премія Ukrainian Fintech Awards визнала ПУМБ як компанію, яка розвивається у напрямку ESG, має вагомі досягнення в розвитку соціально-відповідального ведення бізнесу та благодійності, має найкращу соціально значущу маркетингову кампанію 2022 року в фінтех-секторі. Ринкові експерти відмітили, що банк проявив лідерство у напрямку цифровізації корпоративного банкінгу в 2022 році.

 • 16 марта, четверг
  ПУМБ виділив 1 мільйон гривень на облаштування укриттів в школах Бучанського району

  Під час окупації частини Київщини було зруйновано понад півтори тисячі будівель, серед них – школи, учні яких не змогли повернутись у свої класи до очного навчання. ПУМБ інвестував 1 мільйон гривень у захист понад тисячі школярів ліцеїв Бучанського району: Дмитрівського та Бузівського.

 • 13 марта, понедельник
  ПУМБ розіграє 45 браслетів з Азовсталі серед вкладників депозиту «Сталевий»

  Банк розіграє 45 браслетів з Азовсталі серед вкладників депозиту «Сталевий». В акції приймають участь усі вкладники, які у період акції (з 13.03.2023 по 18.04.2023) відкрили депозит «Сталевий» на суму від 10 тис. грн.

 • 10 марта, пятница
  4 мільйони гривень від ПУМБ для освіти під час війни

  ПУМБ продовжує підтримувати Київську школу економіки. Банк інвестував 4 мільйони гривень у якісну вищу освіту попри війну.

 • 09 марта, четверг
  Депозит "Спокійний" із можливістю дострокового повернення без втрати відсотків

  ПУМБ впевнений у перемозі України та спокійно дивиться у майбутнє. Банк пропонує клієнтам новий депозит - "Спокійний" із можливістю дострокового повернення без втрати відсотків

 • 09 марта, четверг
  ПУМБ повертає депозит «Сталевий»

  З 8 березня ПУМБ відновлює депозит у національній валюті «Сталевий» з максимальною дохідністю до 16% річних. Відкриття депозиту буде доступним для клієнтів протягом місяця - з 8.03.2023 по 18.04.2023.

 • 08 марта, среда
  Як поповнити картки без комісії

  Поповнення карток та рахунків без комісій можна в терміналах ПУМБ, а також через партнерів банка

 • 07 марта, вторник
  Весенние предложения по партнерскому кешбэку от ПУМБ

  В марте ПУМБ, вместе со своими партнерами, предлагает обновленные предложения по кешбэку в мобильном приложении ПУМБ Online. Путешествуйте, заботьтесь о здоровье, читайте, покупайте подарки или обновляйте технику вместе с партнерским кешбэком от ПУМБ.

 • 07 марта, вторник
  Ініціатива «Ми однієї крові»: понад 3 мільйони на порятунок життів

  Соціальний проєкт «Ми однієї крові», створений за ініціативи ПУМБ, є потужною співпрацею громадських організацій «ДонорUA» та «Агенти крові», логістичної компанії «Нова пошта», 6 відомих українських брендів та 5 ілюстраторів. Благодійний патріотичний мерч підтримує український бізнес і допомагає збирати кошти для забезпечення військових засобами тактичної медицини та доставки донорської крові в гарячі точки.

Пресса о нас
Аналитические обзоры

Огляд фінансових ринків 20.03.2023
Банківський переполох

arrow

Обратная связь