Мобільний додаток
перейти перейти
Преса про нас

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Банкіри заморозили курс долара
27 червня 2014
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

На безготівковому валютному ринку в понеділок спостерігається мінімальний рух. «Міжбанк відкривався курсами 11,85-11,99 грн/$. А до обіду торги перемістилися в коридор 11,90-11,95 грн/$. Ринок стабільно спокійний», - повідомив «Вістям»керівник департаменту інвестиційного бізнесу ПУМБ Антон Стадник.

  Експерти пояснюють настрої валютників як загальним спадом ділової активності у сезон відпусток, так і вичікувальною позицією, яку зайняли експортери через політичні фактори: вони чекають реального ефекту від мирного плану, запропонованого президентом на сході країни, а також оприлюднення програми реформування банківської системи новим головою Нацбанку Валерією Гонтаревою.  Також на порядку денному може знову виникнути питання газових переговорів між Києвом і Москвою та виплат за єврооблігаціями, які Росія купила в листопаді 2013 для надання Україні кредиту загальним обсягом в $3 млрд. на два роки під 5% річних. 20 червня наш Мінфін повідомив, що виплатив РФ купонний дохід у розмірі $73,3 млн., однак російська влада сьогодні заявила, що вони платіж не отримували. 

Тим не менш, поки різких коливань курсу на міжбанку фінансисти не передбачають.

  

Джерело: Вісті

 
Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок