Мобільний додаток
перейти перейти
Press about us

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Банкіри заморозили курс долара
27 June 2014
Отримати на e-mail {title} - FUIB

На безготівковому валютному ринку в понеділок спостерігається мінімальний рух. «Міжбанк відкривався курсами 11,85-11,99 грн/$. А до обіду торги перемістилися в коридор 11,90-11,95 грн/$. Ринок стабільно спокійний», - повідомив «Вістям»керівник департаменту інвестиційного бізнесу ПУМБ Антон Стадник.

  Експерти пояснюють настрої валютників як загальним спадом ділової активності у сезон відпусток, так і вичікувальною позицією, яку зайняли експортери через політичні фактори: вони чекають реального ефекту від мирного плану, запропонованого президентом на сході країни, а також оприлюднення програми реформування банківської системи новим головою Нацбанку Валерією Гонтаревою.  Також на порядку денному може знову виникнути питання газових переговорів між Києвом і Москвою та виплат за єврооблігаціями, які Росія купила в листопаді 2013 для надання Україні кредиту загальним обсягом в $3 млрд. на два роки під 5% річних. 20 червня наш Мінфін повідомив, що виплатив РФ купонний дохід у розмірі $73,3 млн., однак російська влада сьогодні заявила, що вони платіж не отримували. 

Тим не менш, поки різких коливань курсу на міжбанку фінансисти не передбачають.

  

Джерело: Вісті

 
Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок