Мобільний додаток
перейти перейти
Преса про нас

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

У якій валюті доцільно відкрити рахунок, виїжджаючи за кордон?
30 травня 2014
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

У яких випадках, при виїзді за кордон, варто відкривати рахунок в доларах/євро? Коли при розрахунках за кордоном можна використовувати пластикову карту гривні? Наскільки це зручно? На ці питання відповіла порталу Prostobank.ua Анастасія Ранчева, начальник відділу дебетних карт ПУМБ

Анастасія Ранчева, начальник відділу дебетних карт ПУМБ:

Ми рекомендуємо клієнтам відкривати рахунки в доларах або євро, якщо вони часто бувають у закордонних поїздках і багато розрахунків виробляють в іноземних валютах. При цьому, рахунок краще відкрити у валюті країни (регіону) перебування: для Європи – рахунок у євро, для Південно-Східних країн, Африки та країн Американських континентів – рахунок у доларах. Це необхідно для того, щоб не сплачувати комісію за конвертацію.

У будь-якій поїздці за кордон можна використовувати карту в гривні. Ніяких обмежень при цьому немає. Конвертація з гривні у валюту розрахунку тієї країни, де проводиться оплата товарів і послуг, відбувається автоматично. Якщо поїздки за кордон відбуваються не часто і клієнт не є активним користувачем карти, то не варто нести додаткові витрати на відкриття рахунку в іноземній валюті та випуск картки. Але ця рекомендація діє тільки в тому випадку, якщо курс валюти на ринку стабільний. Враховуючи нинішню ситуацію з коливанням курсу, ми рекомендуємо відкрити рахунок у валюті країни перебування, щоб не отримати неприємний «сюрприз» при списанні коштів.

Джерело: Prostobank.ua

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок