Мобільний додаток
перейти перейти
Преса про нас

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Користувачів інтернет-банкінгу цікавлять платежі, депозити та управління рахунком, – Володимир Гугуєв, Начальник відділу інтернет технологій ПУМБ
30 травня 2014
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

Найпопулярнішими розділами інтернет-банкінгу у користувачів (за даними системи «ПУМБ online») є платежі (44%), депозити (26%) та рахунки (21%). Про це розповів начальник відділу Інтернет-технологій ПУМБ Володимир Гугуєв у своїй презентації «Мобільний банкінг та мультиплатформовість: який сервіс потрібен клієнту?» На конференції «Електронні та мобільні фінанси в Україні», яку провела компанія «Фінансовий Аналітик-Сервіс».

За словами пана Гугуева, у світлі зростання використання мобільного інтернету у фінустанов може виникнути питання – робити мобільну версію інтернет-банкінгу або нативний додаток?

Експерт виділяє наступні характеристики мобільної версії: статичний інтерфейс, різні обмеження в навігації і відображення, доступ через браузер. Тоді як у нативного додатка – інтерактивний інтерфейс, а також є можливість використовувати функції смартфона: GPS, камеру і т.д.

Володимир Гугуєв виділяє наступні плюси мобільної версії: висока швидкість роботи програми, зручність у роботі, доступна вартість розробки, відсутність необхідності сертифікації додатків і широке охоплення користувачів. Серед позитивних сторін нативного додатка можна відзначити такі, як висока швидкість роботи додатка, зручність у роботі, висока вартість розробки, необхідність сертифікації.

Як зазначає банкір, найпопулярнішими розділами інтернет-банкінгу у користувачів (за даними системи «ПУМБ online») є платежі (44%), депозити (26%) та рахунки (21%). На кредити припадає лише 3% відвідувань. За його словами, в будні дні мобільний банкінг 77% користувачів використовують через веб-версію (23% через смартфон), тоді як у вихідні на смартфони припадає 39%.

На думку Володимира Гугуєва, оптимальний мобільний банкінг повинен:

· дати клієнтам ті ж функції, що і повна версія, і навіть більше;

· мати високий рівень безпеки;

· використовувати всі можливості сучасного мобільного телефону;

· мати спільну систему підтримки з повною версією;

· не нести ніяких додаткових бюрократичних процедур для підключення до мобільної версії.

Джерело: IT Expert

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок