Мобільний додаток
перейти перейти
Преса про нас

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Довіра до банківської системи України росте на фоні кризи в ЄС
05 квітня 2013
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

Довіра до банківської системи України за останні два роки суттєво зросла, про що свідчить статистика вкладів, перш за все, у національній валюті. Про це заявили експерти під час круглого столу «Відлуння Кіпру: захист прав вкладників банків – світова та українська практика».

За словами директора департаменту нормативно-методологічного забезпечення банківського регулювання та нагляду НБУ Наталії Іваненко, з початку року на рахунки українських банків прийшло 19 млрд грн. При цьому з початку березня поточного року – близько 4 млрд грн.

Велику роль у цьому відіграла збалансована політика НБУ, підтримана більшістю комерційних банків, відзначив заступник голови правління ПУМБ і член ради НАБУ Артур Загородников. «Завдяки цьому, ми маємо стабільний курс національної валюти і профіцит ліквідності у більшості банків, що дає можливість подальшого зростання національної економіки. Сьогодні ми можемо констатувати, що ситуація в Українському банківському секторі повністю стабілізувалася», – зазначив він.

При цьому, експерти відзначили, що ситуація, склалася на Кіпрі, свідчить про глобальні зміни в європейському фінансовому просторі. «Ми цілком можемо припускати, що Кіпр стане своєрідним «майданчиком для тестування». І заходи, вжиті там, можуть надалі бути використані іншими європейськими країнами, які відчувають подібні труднощі», – вважає виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко.

Українці від цього не постраждають, впевнені експерти, оскільки вклади всередині країни надійно захищені. «Гроші, зароблені тут, повинні залишатися тут і працювати на подальший розвиток економіки цієї країни. Саме тому уряд свого часу пропонував олігархам амністію капіталів, повернутих в країну. Ті, хто не захотів, віддадуть тепер ці гроші на відновлення економік інших країн. І це буде справедливо», - сказав член громадської ради при Мінфіні Валерій Чорний.

Джерело: РБК-Украина

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок