Мобільний додаток
перейти перейти
Преса про нас

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Банки року (Инвест Газета)
18 грудня 2012
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

«Инвестгазета» підбила підсумки голосування за найкращі українські банки в рамках щорічної премії UKRAINIAN BANKER AWARDS 2012.

Понад п'ять тисяч думок, 175 банків і 20 номінацій. Останні два місяці «Инвестгазета» опитувала українських підприємців, експертів фінансового ринку та клієнтів банків з метою з'ясувати, хто більше за інших відзначився на банківському ринку за останній рік. На сайтах investgazeta.ua і delo.ua проходило голосування за кращі банки в 20 категоріях.

У двадцяти номінаціях «Инвестгазета» вибрала по трійці лідерів.

ПУМБ увійшов до трійки лідерів у номінаціях «Кращий депозитний продукт», «Найбільш інноваційний банк», «Кращий інтернет-банкінг», «Кращий роботодавець банківського ринку».

Видання також пропонує рейтинг найбільш яскравих кадрових ротацій року в банківській сфері, називаючи одним з головних призначення Сергія Черненка на посаду голови правління ПУМБ.

Джерело: Инвест Газета №47 від 3.12.12

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок