Мобільний додаток
перейти перейти
Преса про нас

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Зниження вартості гривневих ресурсів може підвищити тиск на курс на поточному тижні (Інтерфакс-Україна)
29 листопада 2012
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

Зниження вартості гривневих ресурсів може підвищити тиск на курс національної валюти на поточному тижні, вважає начальник казначейського управління Першого українського міжнародного банку (ПУМБ) Антон Стадник.

"На цьому тижні можливе деяке підвищення курсу у зв'язку з низькою вартістю гривневих ресурсів на депо-ринку і з залишками на коррахунках банків, що виросли в порівнянні з минулим тижнем ", – прокоментував він агентству "Інтерфакс-Україна" ситуацію на ринку.

За даними банкіра, вартість ресурсів на депоринку знижується: якщо тиждень тому вартість ресурсів "овернайт" становила 25-50%, то в понеділок уже 5-10%, а у вівторок – 4-8%.

"Ще минулого тижня біля позначки 8,15 грн/$ курс знаходив підтримку і тому не йшов нижче, а на цьому тижні відштовхнувшись від цієї позначки курс плавно виріс на 1 копійку у вівторок до 8,16-8,17 грн/$" , – додав А.Стадник.

При цьому начальник казначейського управління ПУМБ зазначив, що пропозиція валюти на минулому тижні майже подвоїлося на тлі введення норми по обов'язковий продаж 50% валютної виручки.

Джерело: ІА "Інтерфакс-Україна"

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок