Mobile app
go go
Press about us

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Зниження вартості гривневих ресурсів може підвищити тиск на курс на поточному тижні (Інтерфакс-Україна)
29 November 2012
Отримати на e-mail {title} - FUIB

Зниження вартості гривневих ресурсів може підвищити тиск на курс національної валюти на поточному тижні, вважає начальник казначейського управління Першого українського міжнародного банку (ПУМБ) Антон Стадник.

"На цьому тижні можливе деяке підвищення курсу у зв'язку з низькою вартістю гривневих ресурсів на депо-ринку і з залишками на коррахунках банків, що виросли в порівнянні з минулим тижнем ", – прокоментував він агентству "Інтерфакс-Україна" ситуацію на ринку.

За даними банкіра, вартість ресурсів на депоринку знижується: якщо тиждень тому вартість ресурсів "овернайт" становила 25-50%, то в понеділок уже 5-10%, а у вівторок – 4-8%.

"Ще минулого тижня біля позначки 8,15 грн/$ курс знаходив підтримку і тому не йшов нижче, а на цьому тижні відштовхнувшись від цієї позначки курс плавно виріс на 1 копійку у вівторок до 8,16-8,17 грн/$" , – додав А.Стадник.

При цьому начальник казначейського управління ПУМБ зазначив, що пропозиція валюти на минулому тижні майже подвоїлося на тлі введення норми по обов'язковий продаж 50% валютної виручки.

Джерело: ІА "Інтерфакс-Україна"

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback