Мобільний додаток
перейти перейти
Преса про нас

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Близько 25% клієнтів віддалених систем доступу користуються мобільними версіями
20 листопада 2012
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

Попит на послугу інтернет-банкінгу постійно зростає, про що свідчить збільшення за рік на 46% кількості підключених абонентів і в 2 рази кількості транзакцій. При цьому приблизно 25% користувачів авторизуються в сервісі через мобільні додатки або мобільний браузер. Про це в коментарі ІТ Expert розповів керівник департаменту розвитку карткового і транзакційного бізнесу ПУМБ Валерій Пацуй.

За словами банкіра, попит на послугу інтернет-банкінгу (за даними фінустанови) постійно зростає, про що говорить збільшення кількості підключених користувачів (вересня 2012 р. у порівнянні з вереснем 2011 р.) до послуги на 46% до 218 тис. (на 01.10.2012 р.) і приріст обсягу транзакцій більше ніж у 2 рази.

«За нашими спостереженнями, користувачами інтернет-банкінгу є активні люди, які подорожують і користуються сучасними засобами зв'язку. Наприклад, 25% користувачів (у минулому році показник становив близько 13%) авторизуються в сервісі через мобільні додатки або мобільний браузер, а у вихідні ця частка зростає до 40% », - зазначає Валерій Пацуй.

Аналогічно до інших сфер, зростає кількість користувачів мобільних версій і доступні мобільні платформи. «Розроблено мобільний додаток iPUMB для користувачів iPhone і iPad, який можна безкоштовно завантажити в App Store. Крім того, банк запустив додаток для смартфонів на базі Windows Phone, яке також безкоштовно можна скачати на Windows Phone Marketplace. Однак, крім мобільний додатків, ми інвестували в розробку версії, яка спеціально оптимізована під мобільні браузери будь-яких мобільних пристроїв ", – говорить Валерій Пацуй.

Джерело: портал IT Expert

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок