Мобільний додаток
перейти перейти
Преса про нас

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Вкладено з розумом. Депозити (Власть денег)
25 жовтня 2012
Отримати на e-mail {title} - ПУМБ

Банки розширюють депозитні лінійки вкладами зі зростаючою прибутковістю. Банки запускають депозити зі зростаючою прибутковістю, так як такі вклади дозволяють збільшити середній термін залучення коштів від фізосіб і при цьому залишаються вигідними для фінустанов. Підвищені відсотки виплачуються тільки за останній місяць дії депозиту, а середньозважені ставки залишаються на рівні 14-17% річних. Максим Мироненко, керівник департаменту розвитку продуктів роздрібного бізнесу ПАТ «ПУМБ», вважає, що запуск акційних депозитів продовжиться і влітку, але в менших обсягах, ніж в середині весни. На думку експерта, пільгові умови за новими програмами будуть охоплювати залучення коштів у всіх валютах, хоча окремі гравці можуть сфокусуватися на депозитах у гривні.

Автор: Тетяна Криволапчук

Повний текст статті читайте в щотижневику "Власть денег" №22 від 01.06.12

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок